[mk2]Nietypowy problem z silnikiem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
andrus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 167
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 13:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: andrus » sob lut 11, 2006 17:27

Golf GTi pisze:No akurat gaz mam swoj komputer osobny , wiec nie troszke pomyliles
Przy gaźniku nie zalozysz kompa.Ty masz wtrysk a jak jest wtrysk mono badz wielopunkt to mozna.Idea komputera do gazu jest taka ze steruje mieszanka na podstawie sygnalu z lambdy i sygnalow jakie zbiera komputer benzynowy(seryjny).A takich w gaźnikowcu prozno szukać.Tylko instalacja I generacji.

Panowie sami powiedzcie jak jest :bajer:



Awatar użytkownika
Radek_xx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob lut 11, 2006 13:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Radek_xx » sob lut 11, 2006 17:27

:grin: Spoko jak sie wszystkiego dowiem to napisze. Dzięx :okej: "Damy rade!!!"


[url=http://copyman.pl]Najlepsze teksty w sieci[/url] - jeśli potrzebujesz dobrego tekstu, zajrzyj na tę stronę.

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » sob lut 11, 2006 19:43

andrus pisze:Przy gaźniku nie zalozysz kompa.Ty masz wtrysk a jak jest wtrysk mono badz wielopunkt to mozna.Idea komputera do gazu jest taka ze steruje mieszanka na podstawie sygnalu z lambdy i sygnalow jakie zbiera komputer benzynowy(seryjny).A takich w gaźnikowcu prozno szukać.Tylko instalacja I generacji.

Panowie sami powiedzcie jak jest
pozwole sie z toba nei zgodzic. bo jesli jest to gaznik elektroniczny 2ee ktory posiada kompa wlasnego i sonde lambda nie ma zadniusienkich przeszkod zeby mu zalozyc 2 generacje z kompem i autko wtedy lepiej chodzi.


a wracajac do problemu to jesli ci gaznie zaraz przy odpalaniu to bardzo mozliwe ze ssanie bo gaz ma wlasne, od przodu silnika masz waz do chlodnicy na nim powinien byc czujnik temperatury (niebieski w gazniku 2ee) sprawdz go czyli bierz miernik i przyloz do stykow jesli wyjada bzdury czyli nic sie nei pojawi znaczy ze do wymiany



Awatar użytkownika
Radek_xx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob lut 11, 2006 13:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Radek_xx » sob lut 11, 2006 19:55

Tzn nie gaśnie po odpaleniu. Zapalam, silnik pracuje zupełnie normalnie, ruszam i wtedy jak nie dam dużo gazu to gaśnie, a jak mu dam gazu to ruszy ale nie ciągnie (nie ma siły), ledwo sie toczy. Trwa to dwie, może trzy minuty (jak się troszke rozgrzeje to jest dobrze), po tym czasie ustaje. Ale zbadam sprawe :okej:


[url=http://copyman.pl]Najlepsze teksty w sieci[/url] - jeśli potrzebujesz dobrego tekstu, zajrzyj na tę stronę.

Awatar użytkownika
Kapibara
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 960
Rejestracja: śr sty 19, 2005 22:18
Lokalizacja: Płaza/Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Kapibara » sob lut 11, 2006 21:40

hmm to moze byc jakies tam podgrzewanie w gazniku niestety bardziej sie nei orientuje jak to dziala



Awatar użytkownika
Radek_xx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob lut 11, 2006 13:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Radek_xx » ndz kwie 30, 2006 11:28

Grrrrrr... Wnerwiłem się napisałem chyba z pół strony A4 i jak kliknąłem wyślij to mnie przeniosło do ekranu logowania. Napiszę krótko. Problem rozwiązany. Spadł wężyk od podciśnienia ale teraz z kolei jak go rano zapalam to jak nie przytrzymam go na gazie trochę to gaśnie. Zimą musiał zgasnąc dwa razy i to niezależnie od tego czy dawałem na gaz czy nie ( :grrr: Jak kurde w "maluchu"). Jakieś pomysły?? Może to ssanie... :okej:


[url=http://copyman.pl]Najlepsze teksty w sieci[/url] - jeśli potrzebujesz dobrego tekstu, zajrzyj na tę stronę.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 340 gości