skrzypiące sprzegło

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

posy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob sty 07, 2006 00:21
Lokalizacja: Kożuchów

skrzypiące sprzegło

Post autor: posy » czw kwie 27, 2006 22:19

Witam mam problem ze skrzypiącym sprzegłem w golfie mk2 z silnikiem 1,3. Mianowicie odgłos dochodzi od środka nie znam sie na tym dobrze ale gdzieś tam zaraz przy wejściu do środka próbowałem już wd-40 ale nie pomaga:( co moze być tego przyczyną bo linke wymieniłem na nową:/ [/b]



Awatar użytkownika
adam-gda
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: sob kwie 15, 2006 23:06
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: adam-gda » czw kwie 27, 2006 22:40

jesli masz wd-40 to bedzie po sprawie wes kogos zebu usiadl w kabinie i naciskal sprzeglo
zobacz gdzie jest linka od sprsegla mocowana i tamte mocowania przesmaruj i sciagnij gume z lapy sprzegla i w srodku tez przesmaroj delikatnie ten mechanizm na 100% pomoze mialem tak u siebie


Przyznawanie punkcików za pomoc oznacza szacunek

Awatar użytkownika
Undertaker
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: pn lut 28, 2005 20:51
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Undertaker » czw kwie 27, 2006 23:00

Problem ze skrzypiącym sprzęgłem chyba nie dotyka tylko golfów drugiej generacji. W moim MK3 też skrzypi troche sprzęgło przy wciskaniu. Przesmarowałbym linkę, ale tam jest zabudowane to wszystko i Ciężko się dostać. W sumie skrzypienie nie przeszkadza aż tak bardzo. Pozdro.


YOUR PRETTY FACE IS GOING TO HELL

Awatar użytkownika
wieczor15
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 191
Rejestracja: śr mar 01, 2006 02:37
Lokalizacja: Skądś

Post autor: wieczor15 » czw kwie 27, 2006 23:12

mailem tak samo w swoim 1.3 NZ wd-40 nie pomagalo w zaden sposub isprzeglo ogolnie ciezko chodzilo a jak samochod sie nagrzal to okropnie skrzypialo. dopiero wymiana sprzegla i smarowanie tych wszystkich prowadnic pomoglo. sprzeglo i tak musialem wymienic bo na cieplym silniku cizko 1, 2 i R wchodzily. teraz sama wajcha od srzyni moge reka poruszac tylko jak jest cieplo to leciutko linka (samoregulujaca) bzyka w tym zabudowaniu co reguluje ale tam trudno sie dostac.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 430 gości