Jeszcze większy roblem z rozrusznikiem...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

nosboR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt lut 13, 2009 11:24
Lokalizacja: Stalowa Wola

Jeszcze większy roblem z rozrusznikiem...

Post autor: nosboR » śr lip 21, 2010 23:41

Witam
Od jakiegoś czasu mój rozrusznik zaczął szwankować...zdarzało się że kręcił ale nie zazębiał.
Dzisiaj go odkręciłem chciałem go rozłożyć lecz nie mogłem odkręcić tych trzech śrubek od automatu a że nie miałem czasu to go zamontowałem i po przekręceniu kluczyka coś tam ruszył i...tyle było go słychać. Teraz żadnej reakcji :crazy: , wcale nic się nie dzieje
co mu odbiło ?



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » czw lip 22, 2010 09:40

co mu odbiło dowiesz się tylko jak go rozkręcisz na czynniki pierwsze , prawdopodobnie szczotki się skończyły lub się zawiesiły , skoro nie masz czasu to najlepszym rozwiązaniem będzie kupno czegoś na szrocie i przekładka , jeszcze możesz postukać po rozruszniku , jeśli to szczotki to może chwilę podziałać , ale to tylko doraźne pomoże



nosboR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: pt lut 13, 2009 11:24
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post autor: nosboR » czw lip 22, 2010 20:16

rozrusznik zakupiłem na szrocie i śmiga a tamten rzeczywiście postukałem młotkiem i odpalił ale tylko raz i później już cisza. Tak więc problem można powiedzieć rozwiązany. Ze starym mimo wszystko pobawię się w wolnej chwili i porozkręcam.
A użytkownikowi wyżej należą się chyba podziękowania za zainteresowanie tematem :grin:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 266 gości