Stuki przy włączonej klimatyzacji

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Daro^^
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 20, 2009 15:41
Lokalizacja: Małopolska

Stuki przy włączonej klimatyzacji

Post autor: Daro^^ » czw lip 22, 2010 14:49

Witam wszystkich niepokoją mnie stuki jakie wydobywają się z pod maski przy włączonej klimatyzacji (climatronic) , nie ma znaczenia czy na 1 stopien czy na wyższy stuk jest cały czas taki sam takie tyk tyk tyk , co to może być? :otepienie: wrzuce zaraz linka do YT to może coś bardziej wyjaśni .

EDIT: za zimnym silniku troche słabo słychać ten stukot ale proszę film: LINK
Ostatnio zmieniony czw lip 22, 2010 15:55 przez Daro^^, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
dziabi3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 905
Rejestracja: pt maja 16, 2008 15:34
Lokalizacja: xxxxxxxx

Post autor: dziabi3 » czw lip 22, 2010 16:03

mi się zdaje ze te stuki słychać przed i po włączeniu klimy tylko po włączeniu bardziej


morze to być sprężarka lecz w pierwszej kolejności kolego sprawdź kolego napinacz paska wielokolorowego

zdejmij pasek i poruszaj nim czy czasami się nie kończy o pod obciążeniem klimy morze daje znać o swoim końcu

oblukaj także sprężarkę i jej sprzęgło


był golf3 ABD 1,4 60km
był golf3 AFT 1,6 101km
było punto gt 1,4 136km
jest ford focus 2.0 131km
jest BMW 330Ci 231Km
ale na pewno będzie kiedyś jeszcze VW bo VW to jak dobry sex którego nigdy za wiele :-0

Awatar użytkownika
jarusss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: śr lis 19, 2008 19:31
Lokalizacja: Wlkp.
Kontakt:

Post autor: jarusss » czw lip 22, 2010 18:06

kolego u mnie po dobiciu klimy też tak słychać i znalazłem że to elektro-magnez tak jakby raz włączał i wyłączał klime a przed nabiciem nie było tego słychać też nie wiem czy tak ma być czy też być tak nie powinno!!!??



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 444 gości