1.4 - wyraźny spadek mocy na włączonej klmie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

greg

Post autor: greg » pn lip 19, 2010 23:08

Qto pisze:Ja u siebie przez trzy lata nie widziałem różnicy czy klima chodzi czy nie...a teraz jak chcę wyprzedzać to klima off
zrzuć zderzak i obejrzyj chłodnicę czy nie jest zasyfiona owadami i błotem
Ostatnio zmieniony pn lip 19, 2010 23:08 przez greg, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
dziabi3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 905
Rejestracja: pt maja 16, 2008 15:34
Lokalizacja: xxxxxxxx

Post autor: dziabi3 » pn lip 19, 2010 23:38

reanimat czego się mnie czepiasz , chyba ci się pomyliły niki

a poza tym co napisałeś to kompletna bzdura

klimę się jedzie serwisować jeżeli nie chłodzi lub jest widoczny wyciek oleju z przewodów poprzedni właściciel 3 lata nie nabijał a klima mrozi aż do bólu rąk i nóg na 2 biegu nawiewu

a odgrzybianie po co ? napisz mi po co bo nie czaje

a wiesz czemu bo klimę się wyłącza z 1 km przed domem zostawiając nawiew na nadmuchu aby element chłodzący oddał resztę zimna , a ciśnienie czynnika spadło , tym samym cała cześć chłodząca klimy jest osuszona i grzyb niema wilgoci aby się rozwijał

a udowodnię ci to tak że jak kupiłem swoje gt to w aucie był założony ostry zapach samochodowy który wraz z smrodem z klimy powodował wymioty , wywaliłem zapach i czekałem na kasę aby kupić preparat do odgrzybiania bo się spłukałem totalnie i tak jeżdżąc do wypłaty zauważyłem że jak wyłączę klimę od razu to po chwili odpalając auto z nawiewu szła para jakby szron i zaczaiłem ze trzeba wywietrzyć klimę tak jak pisałem i co już 2 miesiąc nie czuje smrodu ,gardło nie boli i niema grzyba

reanimat pisze:Pamiętajcie aby Klima chodziłą w nienagannym stanie długie lata co roku trzeba ładować czynnik, odgrzybiać i włączać klimę tylko i wyłącznie na biegu jałowym!!!
Ostatnio zmieniony pn lip 19, 2010 23:40 przez dziabi3, łącznie zmieniany 1 raz.


był golf3 ABD 1,4 60km
był golf3 AFT 1,6 101km
było punto gt 1,4 136km
jest ford focus 2.0 131km
jest BMW 330Ci 231Km
ale na pewno będzie kiedyś jeszcze VW bo VW to jak dobry sex którego nigdy za wiele :-0

Awatar użytkownika
looki8329
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 274
Rejestracja: śr kwie 23, 2008 07:32
Lokalizacja: VWlkp

Post autor: looki8329 » wt lip 20, 2010 11:48

_robert_s pisze:@ looki8329 - a objaw przyduszenia przy nabieraniu prędkości na 1szym, drugim biegu też jest ci znany? zdarza się to?
nie u mnie raczej to nie występuje ale na wyższych biegach czuć, że auto jest słabsze


Lepiej stracić sekundę z życia, niż życie w ciągu sekundy...

skaut
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn lip 05, 2010 23:06
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

Post autor: skaut » wt lip 20, 2010 12:02

poprostu 75 koni na 1200 kg to malo a jeszcze klima ktora zabierze kilka ...to musi sie odczuc:)))



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 112 gości