wymiana gumek w wycieraczkach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » wt lip 20, 2010 08:37

Blade88 pisze:a czym roznia sie gumki do aero i zwykle?
Zwykłe są cieńsze i inaczej mocowane niż AERO.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

nigol_jom
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 485
Rejestracja: wt gru 04, 2007 11:29
Lokalizacja: SRC

Post autor: nigol_jom » wt lip 20, 2010 10:35

no i znów dowiedziałem się czegoś nowego :D ale ok... już wolę zapłacić tę 100 za komplet wycieraczek niż 50 zł i bawić się w gumki... no co ile te wycieraczki zmieniasz? co rok? 2 razy w roku? to po mojemu pieruńska oszczędność... :P



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Post autor: Kamel » wt lip 20, 2010 13:14

nigol_jom pisze:no i znów dowiedziałem się czegoś nowego :D ale ok... już wolę zapłacić tę 100 za komplet wycieraczek niż 50 zł i bawić się w gumki... no co ile te wycieraczki zmieniasz? co rok? 2 razy w roku? to po mojemu pieruńska oszczędność... :P
Ja tam wymieniam całe pióra, też nie bawię się w wymianę gumek, bo nie mam na to czasu :-)
Poza tym za całe ori pióra płaciłem 70zł, więc zbyt mała różnica żeby się wysilać :-)
A linki wrzuciłem, bo może komuś się przydadzą :-)
Co do wymiany wycieraczek to przednie zmieniałem ponad rok temu.
Obecnie jeszcze mam zwykłe, a wrzuciłem oryginały VALEO sygnowane logiem VW/Audi bo wcześniej też takie miałem i sprawowały się bardzo dobrze, więc czemu miałbym zmieniać na coś innego :bigok:
Ostatnio zmieniony wt lip 20, 2010 13:15 przez Kamel, łącznie zmieniany 1 raz.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 292 gości