bezpiecznik świec i bezpiecznik wentylatorów w AFN

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

petek20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pt maja 12, 2006 11:39
Lokalizacja: okolice Piły
Kontakt:

bezpiecznik świec i bezpiecznik wentylatorów w AFN

Post autor: petek20 » wt lip 13, 2010 17:52

Witam,
w moim golfie przepalił się bezpiecznik włączania wentylatorów chłodnicy, powodem tego jest ciężko chodzący wentylator, hałasuje podczas kręcenia, do wymiany.

w sklepie i w serwisie vw nie maja bezpiecznika 30A, a taki jest w moim golfie, jest dostępny tylko 50A, czy mogę założyć taki bezpiecznik??? czy nic się się nie stanie??

na drugim zdjęciu jest jeszcze jeden bezpiecznik, od świec które grzeją płyn chłodniczy w zimie,jest on niestety tak wypalony że nie mogę odczytać ile amper na nim jest, a więc jeżeli ktoś ma taki model auta i ten sam silnik, to proszę zajrzeć i napisać ile amper tam jest.

I jeszcze jedno pytanie, czy da radę wymienić wentylator (ten z silnikiem - u mnie są 2) nie rozłączając chłodnic? czy wystarczy je tylko odchylić?

Z góry dzięki za odpowiedzi, nagradzam siwym polem:)



Obrazek
Ostatnio zmieniony pt lip 16, 2010 19:14 przez petek20, łącznie zmieniany 3 razy.


petek

Naparstek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: ndz sty 17, 2010 21:52
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Post autor: Naparstek » wt lip 13, 2010 18:30

na drugim zdjęciu jest jeszcze jeden bezpiecznik, od świec które grzeją płyn chłodniczy w zimie,jest on niestety tak wypalony że nie mogę odczytać ile amper na nim jest, a więc jeżeli ktoś ma taki model auta i ten sam silnik, to proszę zajrzeć i napisać ile amper tam jest.
Ja mam silnik 1Z i u mnie w tym przekaźniku sterowania świec żarowych do podgrzewania cieczy chłodzącej występuje bezpiecznik 50A. W AFN będzie chyba tak samo.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 189 gości