Zasnie lub szarpnie podczas jazdy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
neske
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 12:57
Lokalizacja: Kępno

Zasnie lub szarpnie podczas jazdy

Post autor: neske » ndz lip 11, 2010 20:21

witam mam taki problem auto podczas jazdy samo zgasnie lub szarpnie lekko albo mocniej i przewaznie zgasnie zieje sie tak i na benzyniei na gazie ale naprawde rzadko raz na jakis czas co moze byc przyczyna kable wn cewka aparat zaplonowy swoece nei dawno wymienialem auto chodzi dobrze nie skacze na obrotach nie przerywa jezdzi normalnie tydzie mialem spokoju i sie odezwalo i tak jakies 3 miesiace :) ne wiem co wymienic pierwsze a nie chce bez sensu ladowac siano :)

cewka - ponoc jak sie psuje to pozadnie
kable wn - jak spryskalem je woda nie widzialem przebicia
kopulka - te bolce sa juz przyjechane nie powiem ze sa nowe

P.s jak ktos mial takie objawy niech sie podzieli o nie wiem co to moze byc tak jak pisalem chodzi normalnie nie szalej na obrotach ni skacze jedzie pieknie a w pewnym momencie samoczynie zgasnie lub szarpnie lekko i jedzie dalej jak szarpnie mocniej zgasnie a niekiedy jak gasnie i dodam gazu to jedzie dalej pomocy



Awatar użytkownika
bieniek1984
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 959
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 13:28
Lokalizacja: elblag
Kontakt:

Post autor: bieniek1984 » pn lip 12, 2010 09:21

kopułka, palec, przewody, swiece
Kopułka do wyczyszczenia, palec też, jezeli dokłdnie sprawdziłeś przewody i siwece to powinno być ok.
Sprawdz filtr powietrza w LPG trzeba zwracać na to uwagę bo musi być częściej wymieniany.


jest Golf 4 ALH + jednomas + 0.260+ gtb2056v + fmic+ chip
jest wsk 125
był Golf 2 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... ieniek1984" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 311 gości