SILNIK GDZIEŚ GUBI OLEJ !!! GOLF 1,8 GT MFA 96R.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Szaszko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt lip 02, 2010 02:02
Lokalizacja: Swierzno

Post autor: Szaszko » czw lip 08, 2010 01:08

Witam. Słuchajcie zauważyłem coś !!! spod uszczelki pokrywy zaworów chyba wali olej tak od tyłu za taki małym plastikowym czymś (scisle przylegajacym) wali i duzo tam jest syfu. Czy jest taka opcja zeby gora walił az tyle oleju? bo tam jest kurewsko mokro wszystko usyfione. Ale gora az ttyle wyleci? o rzecz jasna wtedy dlaczego nie ma dymu i dlaczego nie zostawia plam :) :bigok:

[ Dodano: 08 Lip 2010 01:10 ]
Aha i jak daje ostro gazu (zmiana biegu przy 6 000) to czuje smród (chyba ten olej wylewający sie na blok goracy) powiedzcie ze to tylko to !! :D i tak wymienie ta uszczelke nie bede czekal na opinię. mam nadzieje ze to własnie taka pierdoła



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » czw lip 08, 2010 08:50

Na pewno jest to rzecz do zrobienia. Uszczelka jednoczęściowa np Erlinga. Ale wątpię aby cała ta ilość szła uszczelką. U mnie wali jak wściekłe za silnikiem, gnój jest niesamowity a na miarce ubyło może ze 2 setki przez 1000 km. Jeśli być gubił 3 litry na ziemię to plamy po Tobie byłyby straszne.
Ostatnio zmieniony czw lip 08, 2010 08:50 przez jhosef, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 458 gości