[MK1]Problem z obrotomierzem po zmianie tarcz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
nowy13
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: sob sty 22, 2005 17:30
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

[MK1]Problem z obrotomierzem po zmianie tarcz

Post autor: nowy13 » pn kwie 24, 2006 15:31

Wskazówka mi się zatrzymuje na ok 4tyś obrotów i dalej nie idzie., a na wolnych obrotach jak dodam gazu jest jest wszystko ok.

Czy ktoś ma na to jakiś sposób ??



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pn kwie 24, 2006 15:43

moze niteczke sobie przywiaz do wskazowki i sam dalej naciagaj,sory jakis dzien do zartow mam dzisiaj.ale innej przyczyny niema jak cos z elektryka.pierwszy raz cos takiego widze bo skazowka nie moze sie zacinac skoro na luzie wychyla sie.i chyba dobrze ja spowrotem wsadziles bo z licznikiem jest tak ze nie dajesz wskazowke na bolec przy zakladaniu tylko nizej jest w poradach opis poprawy wskazan predkosciomierza i moze obrotomierza wskazowke zle nalozyles nie z tego miejsca startuje?



Awatar użytkownika
nowy13
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: sob sty 22, 2005 17:30
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: nowy13 » pn kwie 24, 2006 15:52

wskazówka założona jest na 0 i na postoju jest dobrze choć czasami się przytnie delikatnie.A jak jade jest lipa przy 4 tyś :/



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » pn kwie 24, 2006 16:47

predkosciomierz ma sprezynki itp a obrotomierz to czysto elektryczna sprawa(o ile pamietam jak swoj w mak rozbieralem)i jesli jest cos nie tak to pewnie gdzies jest slaby styk bo on zlicza impulsy z cewki(o ile pamietam)zmieniajac tarcze moze cos zrobiles z sprezyna co cofa wskazowke.albo cos posadziles tu niech sie wypowie elektryk.jak ci nikt nie pomoze to mam kumpla w serwisie vw (inż.alektronik)i moze mi cos podpowie.ale na 2 wyjezdzam wiec..



Awatar użytkownika
nowy13
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: sob sty 22, 2005 17:30
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: nowy13 » pn kwie 24, 2006 21:06

jutro go wyciągne i zobacze bo może coś go blokuje ;/ i dam znać jak nie to będę prosił o rade fachowców od takich rzeczy :(



Awatar użytkownika
Votek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 86
Rejestracja: czw gru 23, 2004 23:05
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: Votek » wt kwie 25, 2006 03:59

weź ściągnij jeszcze raz wskazówkę to może mu przejdzie, u mnie też tak się robiło po wymianie tarczy tylko że wskazówka wieszała się na 1800, wyciągnąlęm i przeszło


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=165851&postdays=0&postorder=asc&start=0][size=167][b]>>>>>Moje MK3<<<<<[/b][/size][/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 307 gości