Co boli mojego golfa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Adam Z
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 05, 2009 00:03
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Co boli mojego golfa

Post autor: Adam Z » pn lip 05, 2010 16:22

Witam wszystkich. Jesli pisze nie w tym miejscu co powinienem to przepraszam ale jeszcze sie nie orienyuje co i jak . Mam golfa v gti i przez ostatnie trzy dni zaczynaja sie dziac dziwne rzeczy . Trzy dni temu zapalila mi sie kontrolka niesprawnosc w ukladzie wydechowym , odlaczylem akumulator -lampka zgasla. przejechalem jakies 400 kilometrow i znow to samo , nastepnie zapalila sie po okolo 50 kilometrach . Zawsze sie to dzialo podczas pracy silnika na wolnych obrotach jak stalem na swiatlach. Gdy kolntrolka sie zaswieci kompletnie nic sie nie dzieje poza tym ze na tablicy robi sie kolorowo. Pojechalem wiec sprawdzic co jest grane do elektryka - facet powiedzial ze jest tylko jeden blad - zbyt wysokie doladowanie turbiny przy 4500obr/min i zostal on zapisany przy 106000 przebiegu wiec ladnych kilka miesiecy temu a z dzisiaj kompletnie nic nie bylo . Zapytalem cwaniaka co teraz i otrzymalem odpowiedz ze pokasowal wszystko i jak sie zaswieci znow to mam przyjechac jeszcze raz i sie umowic na naprawe . Facet cos kreci i chyba mysli ze chetnie do nioego przyjade. Podsumowjac- zaplacilem 100 zl nic nie wiem a gosc chce sie umawiac na jakies naprawy. Czy ktos sie spotkal z takim problemem ? Dlaczego nic nie ma na temat niesprawnosci ukladu wydechowego? Za pomoc z gory dziekuje.
precyzuj tematy/Duber
Ostatnio zmieniony pn lip 05, 2010 20:52 przez Adam Z, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » pn lip 05, 2010 20:48

przeładowanie turbo - kierowniczki do czyszczenia



Adam Z
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czw mar 05, 2009 00:03
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: Adam Z » wt lip 06, 2010 00:08

Dzieki ale informacja o turbo byla z przebiegu 106000 a kontrolki sie zaczely swiecic trzy dni temu przy 110600 a najciekawsze jest to ze na wolnych obrotach .

[ Dodano: 06 Lip 2010 17:40 ]
Dzis znow mi sie zapalila kontrolka niesprawnosci ukladu wydechowego , pojechalem szybko na sprawdzenie i wyskoczyly dwa bledy : Pierwszy 001089- uklad odpowietrzenia zbiornika paliwa ;nieprawidlowy przeplyw p 0441-002 - dolna wartosc skrajna przekroczona a kolejny blad to 000665 - rgulacja cisnienia doladowania przekroczona granica regulacji p 0299-022 dolna wartosc skrajna przekroczona . Co to oznacza ? Co dalej robic ? Moze ktos mial taki przypadek.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 442 gości