Problem z radiem, potrzebna pomoc!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

matban91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn cze 28, 2010 23:19
Lokalizacja: Solec

Problem z radiem, potrzebna pomoc!

Post autor: matban91 » pn cze 28, 2010 23:28

Witam wszystkich. Dziś nastąpił u mnie taki oto problem. Chciałem z kolegą podłaczyć tube aktywną, no i wszystko się udało ładnie, pięknie. Wszystko grało, lecz gdy wyłąćzylem radio i odłączylem wszystkie kable od tubu, radio nie chciało sie uruchomić i nadal nie chce. Aha, samochód to Golf IV '99 a radio to jakiś pionieer 4x50. Nie wiecie w czym tkwi problem? Możliwe że to bezpiecznik, bo radio jest sprawne, gdzyż je sprawdzaliśmy. :otepienie:



pawel kog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:50
Lokalizacja: irlandia

Post autor: pawel kog » wt cze 29, 2010 00:00

sprawdz bezpiecznik radia czy nie smierdzi z radia, przewody, bezpiecznik w skrzynce bezpiecznikow i ostatnia rzecz jaka mi przychodzi do glowy to zabezpieczenie termiczne ktore wylacza radio podczas duzeg o obciazenia by go nie spalic(poczekaj az troche ostygnie)


pozdrowienia

matban91
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn cze 28, 2010 23:19
Lokalizacja: Solec

Post autor: matban91 » sob lip 03, 2010 21:46

zabezpieczenie termiczne to to nie jest, bo radio sie nadal nie wlacza. bezpieczniki w tej "skrzynce" chyba sa ok. Ale nie wiem ktorego konkretnie mialbym wymienic. A zadnego bezpiecznika przy radiu tzn. kablach odchodzacych od radia nie widze. Wyciagnalem kable ile tylko sie dalo i nie bylo bezpiecznika. jakas nowa diagnoza? samochod golf IV 1.9 tdi 110 km '99
Ostatnio zmieniony sob lip 03, 2010 21:48 przez matban91, łącznie zmieniany 1 raz.



pawel kog
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:50
Lokalizacja: irlandia

Post autor: pawel kog » ndz lip 04, 2010 21:30

moze pomyliles przewody brazowy w VW to minus ,bezpiecznik radia moze byc w duzym gniezdzie w ktore wkladales kostki od glosnikow i zasilania,wsadz inne radio pod oryginalne kostki golfa i zobacz czy dziala,albo wsadz radio do inneg samochodu i bedzie wiadomo czy to radio czy instalacja twojego golfa


pozdrowienia

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości