Znowu jakieś problemy z obrotami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Znowu jakieś problemy z obrotami

Post autor: Karcz3 » sob lip 03, 2010 20:43

od kliku dni zauważyłem że podczas jazdy np, jadąc w trakcie przyśpieszania na każdym biegu jak i kiedy puszczam gaz całkowicie i samochód zwalnia pomału hamując silnikiem nic sie niedzieje obroty normalne, problem zaczyna sie kiedy jade stała predkościa bez rozniy na jakim biegu i nie wazne z jaka predkoscia jak trzymam delikatnie gaz tak zeby jechac z stała predkoscia to zaczyna przerywać jakby paliwa nie dostawał po jakimś czasie jak przerywa to nawet na wolnych obrotach aczynaja te obroty falowac wyżej i niżej, wszystkko na jakiś czas przechodzi jak mu wdepne gaz do dechy i puszcze, ale na długo nie pomaga bo znowu to samo... co to moze byc


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Awatar użytkownika
Montrey1990
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: czw lis 12, 2009 21:30
Lokalizacja: Krotoszyn
Auto: Golf 4 1.9TDi
Silnik: ALH
Kontakt:

Post autor: Montrey1990 » ndz lip 04, 2010 02:20

na 100% obstawiam na sonde lamda mialem to u siebie identycznie to samo powymienialem nie potrzebnie duzo inny rzeczy a okazalo sie ze byla uszkodzona lambda sprubuj to wymienic i wroci wszystko do normy ale zanim zaczniesz wymieniac odlacz aku:) najleprze ze bylem na vagu i nie pokazalo ze uszkodzona byla.


MONTREY xD

Awatar użytkownika
Karcz3
Very Important Driver
Very Important Driver
Posty: 393
Rejestracja: czw maja 08, 2008 22:02
Lokalizacja: POMORSKIE
Auto: Vw caddy mk1
Silnik: 1.8
Kontakt:

Post autor: Karcz3 » ndz lip 04, 2010 08:43

a jeszcze wspomne ze jakies pół roku temu wymieniałem pompe wtryskowa bo moja juz siadła pompa była używana od kolegi z forum czy to czasami nie wina pompy, czy na 100 moge kupować sonde i wymieniać ja?? a ciezko ja sie wykreca mocno zapieczona bedzie bo moze bym sobie od brata wykrecił i spróbował na jego sondzie bo on ma tez tdi
I jaka polecasz kupić jakie granice cenowe?? z góry dzieki
Ostatnio zmieniony ndz lip 04, 2010 08:56 przez Karcz3, łącznie zmieniany 2 razy.


Vw golf 3 1.9tdi.-byl... vw caddy mk1 1.6d jest(rozłożony na czynniki pierwsze)-reanimacja

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 297 gości