lusterka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

witek690
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: wt cze 22, 2010 16:00
Lokalizacja: Świdnica

lusterka

Post autor: witek690 » pt lip 02, 2010 20:55

Witam koledzy mam pytanie odnośnie ustawiania elektrycznych lusterek czy to normalne że jak ustawiam lewe lusterko to prawe też się przestawia a jak ustawiam prawe to tylko prawe się ustawia troche mnie to dziwi proszę o odpowiedz czy ktoś też tak ma w golfie IV



carollo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 114
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:19
Lokalizacja: WA-WA

Post autor: carollo » pt lip 02, 2010 21:03

Bez obaw.....tak ma być....i tak mamy :)



witek690
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 276
Rejestracja: wt cze 22, 2010 16:00
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: witek690 » pt lip 02, 2010 21:07

nieda sie tego jakos wylaczyc



Awatar użytkownika
psilos1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1152
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 12:25

Re: lusterka

Post autor: psilos1 » pt lip 02, 2010 21:11

witek690 pisze:Witam koledzy mam pytanie odnośnie ustawiania elektrycznych lusterek czy to normalne że jak ustawiam lewe lusterko to prawe też się przestawia a jak ustawiam prawe to tylko prawe się ustawia troche mnie to dziwi proszę o odpowiedz czy ktoś też tak ma w golfie IV
Czesc!To normalne ,ustawiajac lusterko kierowcy poruszaja sie obydwa!



greg

Post autor: greg » pt lip 02, 2010 21:33

nieda sie tego jakos wylaczyc
a po co - regułą jest tak a- zmienia się kierowca - kierowca reguluje zawsze lusterko po swojej stronie a potem po stronie pasażera. Co tu dumać nad wyłączaniem



Awatar użytkownika
FURMAN TDI
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 457
Rejestracja: wt paź 27, 2009 19:21
Lokalizacja: zachód

Re: lusterka

Post autor: FURMAN TDI » pt lip 02, 2010 21:49

witek690 pisze:Witam koledzy mam pytanie odnośnie ustawiania elektrycznych lusterek czy to normalne że jak ustawiam lewe lusterko to prawe też się przestawia a jak ustawiam prawe to tylko prawe się ustawia troche mnie to dziwi proszę o odpowiedz czy ktoś też tak ma w golfie IV
Ja też tak mam :okej: i myśle że wiele wiecej golfiarzy tak ma :bajer:

[ Dodano: 02 Lip 2010 21:52 ]
witek690 pisze:nieda sie tego jakos wylaczyc
właśnie że ja to uważam za bardzo fajne rozwiązanie szybkie ustawienie lusterek w czasie jazdy. Nabierzesz wprawy i zrozumiesz :bajer:


...zawsze coś

TomkOx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 11, 2010 23:44
Lokalizacja: G-dz

[golf IV TDI 90 koni] Brzęczące lusterka

Post autor: TomkOx » pn lip 12, 2010 00:01

Witam,
podepnę się do wątku z lusterkami. Mianowicie problem jest związany z tym, iż lusterka (elektrycznie ustawiane i ogrzewane) cały czas "brzęczą" (trywializując: są jakby na zwarciu, a już na pewno są non-stop pod prądem). Elektryk wziął stówkę i twierdzi że powinny cichnąć po 2-3 minutach od zamknięcia samochodu (ale tak się nie dzieje). Mam obawy o żywotność akumulatora. Czy jest to objaw usterki lusterek czy może innego układu (np. szyb lub zamka centralnego)?



greg

Post autor: greg » pn lip 12, 2010 17:38

TomkOx, lusterka są ustawiane i grzane ale też zamykane elektrycznie czy nie?



TomkOx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 11, 2010 23:44
Lokalizacja: G-dz

Post autor: TomkOx » pn lip 12, 2010 21:36

greg pisze:TomkOx, lusterka są ustawiane i grzane ale też zamykane elektrycznie czy nie?
Hehehe - i tu następny "gwóźdź" w głowę :kac: Napiszę tak: a jak się je wówczas zamyka (jakim przyciskiem itp.)?

"Gulajka" w drzwiach jest typu "L-0-R" (jako joystick) i nic więcej na niej nie widnieje.

Generalnie mogę dodać takie info, że jest to "najpewniej" wersja "zwykły" 90-koni golf tdi 5-drzwiowy z wersji wyposażeniowej "comfortline".



greg

Post autor: greg » pn lip 12, 2010 21:51

TomkOx pisze:"Gulajka" w drzwiach jest typu "L-0-R" (jako joystick) i nic więcej na niej nie widnieje.
czyli teoretycznie nie masz składania
no to pozostaje odpiąć szkło i dotknąć silniczków i stwierdzić czy to silniczki od lusterek - jak silniczki to ewidentnie jest problem - możliwe że w wiązce np jak zamykasz drzwi w tym peszlu



TomkOx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 11, 2010 23:44
Lokalizacja: G-dz

Post autor: TomkOx » pn lip 12, 2010 22:08

greg pisze:(...) jest problem - możliwe że w wiązce np jak zamykasz drzwi w tym peszlu
a to wysoce prawdopodobne - bo generalnie "wyskakuje" guma tego peszla (ktoś coś grzebał zaiste). OK, dzięki - to nieco naświetla sprawę - przynajmniej dla mnie informacyjnie (bo elektryk ma na warsztacie cały czas auto).



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 395 gości