Skrzynia biegów

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pavulon78
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 216
Rejestracja: pn lis 03, 2008 22:42
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: pavulon78 » czw paź 22, 2009 12:48

Też bym wolał naprawiać. Zwłaszcza że skrzynki do benzyniaków 1.6 są bardzo drogie - nawet dwukrotnie droższe niż do TDI. Działa chyba prawo wysokiego popytu na używane skrzynki DUU.



Awatar użytkownika
sali
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: ndz lip 12, 2009 11:53
Lokalizacja: Stary Sącz
Kontakt:

Golf IV 1.4 16V skrzynia problem

Post autor: sali » czw lip 01, 2010 23:34

ja mam własne taki problem z tymi nitami ze rozwaliło mi całą obudowe skrzyni biegów która jest tak dziurawa jak sito i zblokowało kola .Dopiero po odkreceniu półosiek auto bylo zdolne do holowania a posiadany w tym samochodzie silnik to niestety 1.4 16V.Szukam tych czesci do skrzyni ale to liczy z cudem aby dostać ten cały dzwon z dyferencjałem a skrzynia też nie tania bo ogólnie to skrzyia ok poza tym problem z obudowa i dyferencjałem .Myśle ze najlepszym sposobem bedzie kupienie urzywanej skrzyni i dowiedziałem sie ze od 1.6 i 1.9SDI podchodzi ta skrzynia ale tez zarazem mam takie małe pytanie co do skrzyni biegów od golfa III 1.4 16 z końcówki produkcji skrzynia jest podobna i jest mozliwe ze moze pasować ? do czwóreczki a nie taka droga .Prosze o jaką pomoc,porade itp. Z góry dziekuje a za błede to przepraszam ;)
Ostatnio zmieniony czw lip 01, 2010 23:36 przez sali, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości