nieodpala na ciepłym silniku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Shadows777
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: wt gru 16, 2008 21:10
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

nieodpala na ciepłym silniku

Post autor: Shadows777 » ndz cze 27, 2010 15:33

Witam , Posiadam mk2 1.8 GX skrzynia.automat . Problem jest taki ze jak silnik sie nagrzeje to nieodpala i po przekreceniu kluczyka slychac takie "cykanie" (na zimnym pali ).
Juz dwa razy wyciagalem rozrusznik i dwaj elektrycy mowili mi ze tuleje,szczotki,bendix jest ok , jeden mowil ze jakies magnezy ciezko chodza ale mial je naprawic a tu dalej to samo. Moze oni sie nieznaja i jednak bendx jest do wymiany ? Myslalem ze to niejest wina rozrusznika a np.czujnika temp. czy czegos ale jak sie popuka po rozruszniku kluczem do kol do zaczyna krecic i odpala! ](*,)
Prosze o pomoc bo mam juz dosc wycigania rozrusznika (jest umiejscowiony z tylu silnika)
i chcialbym z czystym sumieniem przekrecac kluczyk i wiedziec ze mi odpali. Pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc
Ostatnio zmieniony ndz cze 27, 2010 15:35 przez Shadows777, łącznie zmieniany 1 raz.


moja BYŁA zabawka...
viewtopic.php?t=236526" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
RasPL
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2554
Rejestracja: wt paź 02, 2007 11:39
Lokalizacja: ST
Kontakt:

Post autor: RasPL » ndz cze 27, 2010 18:55

to trzeba oddać ten rozrusznik do specjalistów bo Ci twoi mechanicy to partacze jacyś, może traci masę, tuleje raczej nie bo by lekko zakręcił a nie tylko cyknał, może szczotki może bendix nikt na odległość tego nie stwierdzi

lub kupić nowy rozrusznik


mk2 gti 2.0 16Vsc 4Motion viewtopic.php?f=160&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;
Just like It https://www.facebook.com/VW-Golf-Mk2-GT ... 101982262/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
Shadows777
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: wt gru 16, 2008 21:10
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: Shadows777 » ndz cze 27, 2010 18:59

RasPL pisze:to trzeba oddać ten rozrusznik do specjalistów bo Ci twoi mechanicy to partacze jacyś, może traci masę, tuleje raczej nie bo by lekko zakręcił a nie tylko cyknał, może szczotki może bendix nikt na odległość tego nie stwierdzi

lub kupić nowy rozrusznik
tez tak mysle wiec dlatego jutro zawioze gofra do warsztatu niech go zbadaja co go boli


moja BYŁA zabawka...
viewtopic.php?t=236526" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
pancur0
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 483
Rejestracja: śr gru 24, 2008 15:03
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: pancur0 » śr cze 30, 2010 18:05

U mnie jak byl na wykonczeniu rozrusznik bylo podobnie z tym, ze jak byl zimny to mial problem zakrecic, bo tuleje mu juz na to nie pozwalaly. Jak byl cieply krecil dobrze.

Wymienilem tuleje i szczotki - z tulejami to mialem problem zeby dostac, bo rozrusznik do automatu jest inny i w takim miejscu, ze niech go szlag wyciagac...
No ale jak juz sie udalo wyciagnac i rozebrac okazalo sie, ze ktos juz kiedys majstrowal i zamiast wymienic 4 szczotki wymienil tylko 2. I pozostale 2 praktycznie byly zerowe i mial potem problem zeby zakrecic


viewtopic.php?p=2433766#2433766" onclick="window.open(this.href);return false; <-- i po swapie ;D

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 450 gości