Problem z gazem VW Golf MK III 2.0

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

fasterfast
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 133
Rejestracja: pn lip 25, 2005 18:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: fasterfast » sob kwie 22, 2006 15:36

wielgol pisze:jak na razie zamowilem czesc ktore bede mial w poniedzialek wymieniam : swiece, przewody elektryczne, kopolke, paluch, krzywki no i dodatkowo rozrzad. Dzisiaj zaloze spowrotem ta regulacje automatyczna podlaczana do sondy zobaczymy czy to cos da :)

aha nie wiem jak sie spuszcza ten nagar bo jak odkrecilem srube pod reduktorem to owszem jest tam syf ale to jest w postaci takiej czarnej mazi i nie chce samo wyleciec czyms to sie czysci ??


chce jeszcze wywalic zawor ręczeny - czy do jak sie montuje silnik krokowy to bez rozniczy w ktora strone ??
pod silnikiem krokowym powinna byc strzalka - koniec strzalki w strone silnika, jezeli nie ma strzalki to obojetnie jak go zamontujesz

a swoja droga gazownicy to jedni z najwieszych nieudacznikow(oczywiscie nie wszyscy)na rynku motoryzacyjnym - ostatnio pojechalem do znanego u nas w okolicy warsztatu z drobna usterka, zrobili mi ja na cacy ale jeszcze podlaczyli na chwile do kompa gazowego sprawdzic gratis czy dobra regulacja - sam nie wiem czemu sie na to zgodzilem, pare rzeczy pozmieniali pokrecili parownikiem-wyjechalem z warsztatu i k...wa moj samochod stracil wszystkie wlasciwosci jazdy na gazie, zamulony totalna porazka-wzialem klaptopa i przywrocilem go do zycia-swoja droga musisz po woli sam sie nauczyc programowac instalacje bo inaczej osiwiejesz z nerw



Awatar użytkownika
wielgol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: czw sty 19, 2006 23:53
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Post autor: wielgol » ndz kwie 23, 2006 19:40

Jak na razie po samej wymianie swiec od razu autko jezdzi duzo lepiej ... w poniedzialek wsadzam reszte czesci i zobaczymy jak bedzie :) ciekwe teraz ile pali hehehehe


Tuning - Twój Ukochany Niezniszczalny I Najlepszy Golfik

www.zabezpieczenia.up.pl

www.tuning.gsm.pl

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 458 gości