Na zimnym jest dobrze a na rozgrzanym ....

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Brom
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz mar 07, 2010 22:01
Lokalizacja: Grajewo

Na zimnym jest dobrze a na rozgrzanym ....

Post autor: Brom » wt cze 22, 2010 20:12

Witam, mam problem z golfem III 1.4 ABD 60km. Po wymianie głowicy silnik lepiej chodzi i tak dalej, lecz jak się zagrzeje to na biegu jałowym falują mu obroty od 200 do 1000, bardzo często jak dojeżdżam do skrzyżowania czy z górki wrzucę na luz i hamuje to gaśnie... Sporo czytałem tematów na ten temat na forum jednak nie znalazłem konkretnej odpowiedzi, co to może być? Przepustnica chyba odpada bo na zimnym wszystko ładnie chodzi równo 900, silniczek korkowy tez chyba odpada ponieważ nawet jak jest rozgrzany to próbuje łapać, wyrównać obroty. Czujnik temperatury? działał normalnie przed remontem silnika :/ Może kable? ale jakby to kable to na zimnym tez powinny obroty falować ? POMOŻCIE



Awatar użytkownika
scooby99
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: śr mar 11, 2009 15:20
Lokalizacja: Mielec

Re: Na zimnym jest dobrze a na rozgrzanym ....

Post autor: scooby99 » wt cze 22, 2010 20:36

Brom pisze:Witam, mam problem z golfem III 1.4 ABD 60km. Po wymianie głowicy silnik lepiej chodzi i tak dalej, lecz jak się zagrzeje to na biegu jałowym falują mu obroty od 200 do 1000, bardzo często jak dojeżdżam do skrzyżowania czy z górki wrzucę na luz i hamuje to gaśnie... Sporo czytałem tematów na ten temat na forum jednak nie znalazłem konkretnej odpowiedzi, co to może być? Przepustnica chyba odpada bo na zimnym wszystko ładnie chodzi równo 900, silniczek korkowy tez chyba odpada ponieważ nawet jak jest rozgrzany to próbuje łapać, wyrównać obroty. Czujnik temperatury? działał normalnie przed remontem silnika :/ Może kable? ale jakby to kable to na zimnym tez powinny obroty falować ? POMOŻCIE
Miałem podobnie, tzn na zimnym był spokój, a jak sie rozgrzał to obroty zaczęły falować.
Wyczyściłem przepusptnice i wszystko wróciło do normy...
Spróbuj wyczyścić przepustnice mysle ze pomoze...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 318 gości