Nierówna praca silnika, gaśnięcie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

marko88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 19, 2010 14:13
Lokalizacja: Kalisz

Nierówna praca silnika, gaśnięcie

Post autor: marko88 » sob cze 19, 2010 15:17

Witam. Mam nadzieje ze dobrze trafilem z tematem gdyz jestem nowym forumowiczem. Otorz mam maly problem z golfikiem 1.8 AAM 75km, 92r. Po rozgrzaniu silnik zaczyna dziwnie chodzic, rzuca go, tak jak by przygasal, a z wydechu co chwile idzie cichy strzal tak jak by dopalal w nim niedopalona mieszanke. Podczas jazdy objawia sie to tak ze gdy puszcze pedal gazu zaczyna szarpac, nie da sie tez jechac na niskich obrotach, bo tez szarpie, czasami poprostu zgasnie. Gdy mu przyciskam dobrze na gaz to wszytko jest ok, ladnie sie zbiera. Wymienilem kable, swiece i filtr powietrza ale to nie pomoglo. Prosze was o porade co z tym zrobic.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
miś fazi
_
_
Posty: 6627
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 13:01
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: miś fazi » sob cze 19, 2010 16:02

to wymień jeszcze czujnik temperatury płynu , jest w króćcu przy głowicy na wężu od chłodnicy



rombana
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 14, 2010 23:29
Lokalizacja: Malbork -Obecnie Londyn

Post autor: rombana » sob cze 19, 2010 16:17

zgadzam sie z kolegą mis sprawdz czujniki temperatury moze komputer zle go odczytuje i moze jezdzic po rozgzaniu na bogatej mieszance

pozdro
:grin: :grin: :grin:



Awatar użytkownika
Lolo22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 226
Rejestracja: wt lut 16, 2010 17:13
Lokalizacja: Koźmin Wlkp. (PKR)
Kontakt:

Post autor: Lolo22 » sob cze 19, 2010 18:22

przeczyść silniczek krokowy jesli jest zabrudzony to nie będzie trzymał równych obrotów


Moje MK3 :)
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=306319

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 376 gości