wycieraczki PILNA pomoc

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

bo tak
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: wt cze 30, 2009 02:22
Lokalizacja: Śląsk

wycieraczki PILNA pomoc

Post autor: bo tak » czw cze 17, 2010 22:53

Witam mam takie pytanie. Ponieważ dzisiejszego dnia w południe ktoś odkręcił i porwał mi tylną wycieraczkę z całym tym mechanizmem nakrętki, śruby itp. Szukałem na internecie, ale znalazłem same ramienia bez tych nakrętek, śrub. Dowiedziałem się kto to zrobił bo kolega widział typa gdy wracał z pracy. Wiem, że ten kolo też ma mk3 i chyba sobie coś przywłaszczył mojego. Powiedzcie mi jak idzie odkręcić całą wycieraczkę wraz z tymi śrubami i mechanizmem pytam bo chcę odzyskać to co moje ot tego typa.

Jestem zły bo miesiąć temu ktoś skardł mi antene + halogeny w zderzak :/
Ostatnio zmieniony czw cze 17, 2010 23:06 przez bo tak, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
brateq
VWholic ;D
VWholic ;D
Posty: 274
Rejestracja: pn paź 12, 2009 00:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: brateq » pt cze 18, 2010 00:19

Z zewnatrz to co najwyzej mogl zabrac ramie wycieraczki, silniczka z zewnatrz nie wyciagnie chyba ze masz tam dziure wielkosci piesci, co do odzyskania mienia to wolabym pojsc na szrot i wykrecic sobie na spokojnie cale ramie i dac 20 zl, a gosciowi auto postawic na 4 kapciach.


3 Victorie, lewa, prawa jedna na górze, jeżdżę Volkswagen-em, to leży w mojej naturze =)
Golf 3 Red Devil By Me ;D

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » pt cze 18, 2010 10:02

Nie radzę Ci odbierać samemu. Raczej poprosiłbym o pomoc policję. Bo jescze ty będziesz odpowiadał za kradzież... swojej wycieraczki.



Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » pt cze 18, 2010 13:24

brateq pisze:a gosciowi auto postawic na 4 kapciach.
również jestem ZA lub złapać w ciemnym miejscu gościowi gumy po plecach wy.... :grrr:


Obrazek
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 507 gości