[MKII] Woda w samochodzie :( Nie kasować - do moderatorów!

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
89neo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 13:57
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: 89neo » wt cze 15, 2010 17:26

Ja uszczelniłem drzwi i otwory technologiczne, wprawdzie cieknie ale dużo mniej, zamierzam na dniach rozebrać deskę rozdzielczą...


Moc maksymalna: 70 KM
Moment maksymalny: 118 Nm
Prędkość maksymalna: 162 Km/h

Awatar użytkownika
NeconFighter
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pn paź 19, 2009 16:01
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:

Post autor: NeconFighter » ndz cze 20, 2010 10:42

Woda pewnie się leje przez plastik od wentylatora po prawej stronie podszybia, lub przez uszczelkę od przedniego okna.



esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: esio10 » ndz cze 20, 2010 14:00

NeconFighter pisze:Woda pewnie się leje przez plastik od wentylatora po prawej stronie podszybia, lub przez uszczelkę od przedniego okna.
a ja ci podpowiem ze tez walczyłem z woda w aucie 2 lata , z wyniku braku funduszy zaczynałem od najprostszych rzeczy czyli wlasnie folia w drzwiach i otwory technologiczne i własnie kratka z wentylatora przez którą ciekło w wyniku połamanego podszybia.. Jezeli posiadasz szyberdach i mówisz ze masz mokre boczki w aucie to sprawdz czy aby przypadkiem woda po lanie w otworki ( lejesz wode w ranty przez otwarty szyberdach ) i patrzysz czy scieka pod nadkolami auta ( mozliwe ze sie wezyki gumowe wykruszyły co odprowadzają wode z szyberdachu do błotników - warto je przepachac jakims drutem ) i u mnie po tym zabiegu nadal sie lało - to sie zdecydowałem na rozebranie szyby i malowanie podszybia -mimo ze bardzo przyzwoicie wyglądało - po zdemontowaniu szyby sie okazało ze fatalnie to wygląda - mimo iż nie bylo widac aby ciekło spod uszczelki - zdecydowalem sie od razu na wymiane uszczelki szyby - i jak ręką odjął - sucho od tamtej pory . Wiec proponuje sie nie sugerowac tym- ze nic nie widac by ciekło- jak ci brak pomysłow juz to wymien te uszczelke - ja w zeszlym roku 80 zl za uszczelke + 30 zl za wymiane



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 350 gości