Hamulce---co zrobilem zle ?? ABF 2.0 16v

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Baster
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob maja 07, 2005 02:05
Lokalizacja: Lezajsk
Kontakt:

Hamulce---co zrobilem zle ?? ABF 2.0 16v

Post autor: Baster » czw kwie 20, 2006 20:17

Witam mam pytanie....dzis wymienilem tarcze u siebie w aucie z przodu...i kolcki z tylu....niestety musialem wymienic tez gume osloniajaca cylinderek w tylnim kole...niestety musialem odkrecic caly zacisk no i wylalo sie troszke plynu hamulcowego...po skreceniu i odpowietrzeniu kola autko wyraznie gorzej hamuje....czy musze odpowietrzyc kazde kolo czy wystarczy tylko to w ktorym byl sciagany zacisk...poziom plynu zostal uzupleniony i ani razu nie spadl ponizej minimum...czy przez to ze byl odrecony zacisk i z wezyka wylalo sie troche plynu moglem zapowietrzyc calu uklad ??...autko posiada abs



Awatar użytkownika
Jackq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: pn gru 26, 2005 11:37
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Jackq » czw kwie 20, 2006 20:27

nie zaszkodzi odpowietrzyc wszystkie, wtedy sprawdzisz czy cos pomoglo. przeciez to nie jest duzo roboty.


Audi A3 1,8T Quattro 201PS by COMPsport

komfortowy kierunkowskaz raz ruszasz manetka kierunek mignie 3 razy.
Info na PW.

AUKCJA ALLEGRO

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » czw kwie 20, 2006 20:33

Powinieneś odpowietrzyć wszystkie, tylko troszkę mnie martwią te grzejące się hamulce. Pojeździj trochę bo może klocki się docierają i może wszystko będzie ok. A po wymianie tej osłony sprawdzałeś czy tłoczek działa ???


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Baster
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: sob maja 07, 2005 02:05
Lokalizacja: Lezajsk
Kontakt:

Post autor: Baster » czw kwie 20, 2006 22:30

Tak sprawdzalem tloczek dziala .....nie cieknie ...i po nacisnieciu hamulca klocki lapia....czyli w takim ukladzie musze wszystko odpowietrzyc...bo z kazdego kola ida osbno przewody i lacza sie dopiero w abs-ie wiec myslalem ze moze wystarczy jedno kolo odpowietrzyc...to ktore bylo robione



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 371 gości