wyświetlacz

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

azureus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn maja 04, 2009 10:36
Lokalizacja: Kraków

wyświetlacz

Post autor: azureus » śr cze 09, 2010 09:29

Witam
Czy któryś z forumowiczów miałby pojęcie od czego może zależeć intensywność świecenia wyświetlacza komputera w golfie MK IV. Na moim praktycznie już nic nie widać,nie mówiąc już o tym,że jak już działa to licznik średniego zużycia paliwa skacze sobie co kilka sekund od np.3,4 litra do 16,8 litra i tak w kółko.Co może być przyczyną ? Zepsuty czujnik ?
I jeszcze jedno pytanie dotyczące dwóch plastikowych osłon biegnących wzdłuż całego podwozia. Do czego niby są,a raczej co osłaniają ? Czy ich demontaż to dobry pomysł ?
Pytam gdyż pourywane mam w nich zaczepy i strasznie się telepią.Nie wiem czy próbować je jakoś ratować,czy po prostu zdemontować.
Dzięki
Pozdrawiam



Shmatan
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6972
Rejestracja: sob sie 01, 2009 22:06
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Shmatan » śr cze 09, 2010 10:46

azureus, w wyświetlaczu najpradopodobniej padła gumka pod wyświetlaczem, a spalanie to wina złego ustawienia - to o czym piszesz to najprawdopodobniej spalanie chwilowe, a nie średnie



azureus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pn maja 04, 2009 10:36
Lokalizacja: Kraków

Post autor: azureus » czw cze 10, 2010 18:44

Wielkie dzięki,przy wizycie w serwisie skłonię się ku tej wersji i zobaczymy.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
domino19140291
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 160
Rejestracja: śr sty 07, 2009 01:22
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: domino19140291 » pt cze 11, 2010 16:10

Podepne się pod ten temat bo nie chce zakładać nowego. Dzisiaj zauważyłem że wyświetlacz od komputera zanika na brzegach. Dodam tylko że auto stało pare godzin na słońcu w środku dnia i solidnie się nagrzało a jak wiadomo teraz upały przynajmniej na południu do 33 stopni. Czy to wina upału że zanika ?



Bora_TDI
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 06, 2009 22:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bora_TDI » pt cze 11, 2010 16:17

domino19140291 pisze:Podepne się pod ten temat bo nie chce zakładać nowego. Dzisiaj zauważyłem że wyświetlacz od komputera zanika na brzegach. Dodam tylko że auto stało pare godzin na słońcu w środku dnia i solidnie się nagrzało a jak wiadomo teraz upały przynajmniej na południu do 33 stopni. Czy to wina upału że zanika ?
Wysoka temperatura powoli niszczy wyswietlacz. Staraj sie nie wystawiac na bezposrednie dzialanie slonca wyswietlacza. Bo pozniej wymiana pelnego fis`u to 400zl. Chyba ze chodzi o 1/2 fis ale tam tego problemu nie ma. Tak czy siak nie spotkalem sie.

Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 341 gości