Problem z przednim zawieszeniem i napędem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ziomkes20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pt maja 15, 2009 09:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Problem z przednim zawieszeniem i napędem

Post autor: ziomkes20 » wt cze 08, 2010 07:33

Witam
Borykam się z problemami z moją borą wymieniłem całe przednie zawieszenie wszystkie tuleje drążki przekładnie amortyzatory dosłownie wszystko po tym zabiegu ustawiłem zbieżność i przy dodawaniu gazu trzęsie mi lewym przednim kołem przy skręcie tak samo felgi prościutkie są przegub też nówka nie mam pojęcia co już z tym mam zrobić żeby tak nie trzepało autem kierownicą. Druga nieprawidłowość jest taka jak otwiera się maskę i jest mocowanie przednich amortyzatorów i jest ten okrągły kielich to jest on przy samej karoseri a jak patrzyłem innych autach golf IV to jest on uniesiony ok 2cm i nie wiem czego on u mnie tak przylega tez wszystko nowe było zakładane. Dodam że na stacji diagnostycznej mówią że wszystko ok a tak nie jest bo trzęsie i to strasznie :grrr:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=241420

Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » wt cze 08, 2010 09:24

ziomkes20, coś jest nie tak z mocowaniem kielicha. Brak jego wspólpracy przy skręcie poprzez złe zamontownie powoduje drgania całej kolumny. Przyczyną jest pewno nie dziłające poprawnie łożyskowanie górnego kielicha (za ciasno).

Zaczynałbym od tego problemu. Jeżeli nie pomoże to prawdopodobnie półoś lub przgub wewnętrzny (ten od skrzyni), będzie do wymiany. Choć objawy wskazują na pierwszą definicje.


Dziki

ziomkes20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: pt maja 15, 2009 09:16
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: ziomkes20 » wt cze 08, 2010 10:12

Gumę z łożyskiem również wymieniłem może coś źle zrobiłem przy montażu i zapomniałem dodać jak skręcam kołami to sprężyna w prawym kole mi szczela lewym się włożyła i jest cisza już natomiast przegub z lewej strony wymieniony ok miesiąc temu to jest już 4 od roku wszystkie były dobrych firm


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=241420

Awatar użytkownika
maryjan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 862
Rejestracja: śr lip 04, 2007 09:04
Lokalizacja: Ostrowite city of country

Post autor: maryjan » wt cze 08, 2010 10:16

ziomkes20, strzela bo łożysko za ciasno siedzi. Coś musiałeś źle poskładać.
Ostatnio zmieniony wt cze 08, 2010 10:29 przez maryjan, łącznie zmieniany 1 raz.


Dziki

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 365 gości