Problem z klamką .

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
michaltrzebnica
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: pn sty 18, 2010 12:03
Lokalizacja: DTR

Problem z klamką .

Post autor: michaltrzebnica » pn cze 07, 2010 14:35

Witam panowie i prosilbym o porade. Na zdjeciu nizej widac miejsce w ktorym ulamalo mi sie kawalek plastiku ktory otwiera drzwi od zewnatrz. Czy kupienie nowej klamki pomoze? zastanawiam sie jak wyciagnac zamek z klamki bo nie widze tam zadnego sposobu na to . Obrazek


mam tez drugi problem mianowicie zgubilem zaslepke z tylnego kola ktora zaslania lozysko. dostane cos takiego w sklepie ? Obrazek

dzieki z gory za porady. pozdrawiam !



Awatar użytkownika
świecianin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czw paź 22, 2009 10:08
Lokalizacja: świecie

Re: Problem z klamką .

Post autor: świecianin » pn cze 07, 2010 15:10

michaltrzebnica pisze:Witam panowie i prosilbym o porade. Na zdjeciu nizej widac miejsce w ktorym ulamalo mi sie kawalek plastiku ktory otwiera drzwi od zewnatrz. Czy kupienie nowej klamki pomoze? zastanawiam sie jak wyciagnac zamek z klamki bo nie widze tam zadnego sposobu na to . [url=http://images37.fotosik.pl/297/6c71f9c7c3f149b2med.jpg]Obrazek[/URL]


mam tez drugi problem mianowicie zgubilem zaslepke z tylnego kola ktora zaslania lozysko. dostane cos takiego w sklepie ? [url=http://images36.fotosik.pl/189/f22009af43678b90med.jpg]Obrazek[/URL]

dzieki z gory za porady. pozdrawiam !



a nie lepiej byłoby poszukać gdzieś na jakimś szrocie
z zaślepką do koła to nie powinno być problemu a co do tego plastiku to raczej też nie


Marko

Awatar użytkownika
michaltrzebnica
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 238
Rejestracja: pn sty 18, 2010 12:03
Lokalizacja: DTR

Post autor: michaltrzebnica » pn cze 07, 2010 15:23

nie do konca rozumiem co masz na mysli piszac czy nie lepiej poszukac na szrocie? kupnno klamki nie jest problemem a jest nim to ze nie wiem jak wyjac z niej zamek i wsadzic do nowej ? czy to jest wogole mozliwe?

[ Dodano: 07 Cze 2010 15:51 ]
temat do zamknięcia.



tovdi1
I'm Darek
Posty: 2188
Rejestracja: czw gru 24, 2009 10:58
Lokalizacja: WSC

Post autor: tovdi1 » pn cze 07, 2010 16:06

michaltrzebnica pisze:nie wiem jak wyjac z niej zamek i wsadzic do nowej
wsadź kluczyk i przekręć, to ci wkładka sama wyskoczy



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 298 gości