co to za kabel ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

aron
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 22:48
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

co to za kabel ?

Post autor: aron » wt kwie 18, 2006 19:46

Witam. Mam pytanie co to za przewód znajduje się na końcu rozrusznika, jest zakończony z jednej strony gumową podkładką a z drugiej jest przykręcony poniżej masy do rozrusznika. Jak go można wymienić bo mi się przepalił i nie zakręci mi rozrusznikiem. Czy bez problemu można wykręcić rozrusznik, bo do tego kabelka jest trudne dojście. Mam kiepskie zdjęcie nie wiem czy to pomoże.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



trebor102
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: wt wrz 07, 2004 12:53
Lokalizacja: kuj.-pom.

Post autor: trebor102 » wt kwie 18, 2006 21:13

ten przwód jest na automacie rozruszcznika ? , bo to zdjęcie jest nie najlepsze



aron
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 22:48
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: aron » śr kwie 19, 2006 18:02

oki ale czy to jest do szczotek czy do szczotko trzymacza. Na pewno nie jest to masa tylko plus. jak to sie nazywa i jak to mozna wymienic, czy wystarczy jak odkrence dwie srubki 6 od tylu na rozruszniku??

[ Dodano: Sro Kwi 19, 2006 18:10 ]
znalazłem takie zdjecie co to jest, jak to mozna wymienic, jaki koszt. Z góry dzieki
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
JacekS
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pt kwie 21, 2006 08:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: JacekS » pt kwie 21, 2006 09:11

Witaj. to jest przewod zasilajacy silnik rozrusznika ktory idzie od wlacznika elekromagnetycznego ,czyli plyna tam duze prada i musisz to solidnie zrobic bo spali ci sie ponownie. Najlepiej wyjac ,rozebrac i wymienic caly przewod i dobrze wszystko pozaciskac i moze polutowac. musisz uzyc grubego przewodu bo rozrusznik nie bedzie dzialal dobrze.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 334 gości