problem z domykaniem drzwi z kluczyka:/

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

szen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn lut 22, 2010 22:34
Lokalizacja: Branice
Kontakt:

problem z domykaniem drzwi z kluczyka:/

Post autor: szen » czw mar 11, 2010 21:25

Witam.
Mam problem z domykaniem drzwi z kluczyka otoz jesli temp na dworze jest na minusie wtedy nie domykaja sie drzwi od strony kierowcy jesli jest w miare cieplo to zamykaja sie normalnie tylko co mnie dziwi to ze rygiel w drzwiach od strony kierowcy chowa sie tak jakby na raty:/ czyli chowa sie znowu sie pokazuje caly i znowu sie chowa i wtedy juz zostaje nie chowa sie caly tylko jakies 3-4 mm go widac i to wszystko po jednym nacisnieciu przycisku, natomiast rygiel od strony pasazera chowa sie caly ze nawet go nie widac i tak odrazu nie na raty. Nie wiem o co chodzi byc moze ze to sie konczy silownik? Prosze o jakies wskazowki.



jarek3251
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 12:38
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: jarek3251 » czw cze 03, 2010 19:22

panowie odgrzeje kotleta mam bardzo identyczny hehe problem nie zamyka mi drzwi od kierowcy a jesli juz to za dziesiątym razem mu sie to uda jak to naprawić??? dodam ze tak jest jesli zamkne z pilota jesli zamykam w drzwiach to oczywiście nie mam tego problemu bo recznie dociskam rrygiel chyba ze zamykam drzwiami od pasazera to tez te od kierowcy sie nie zamykają tylko tak jak by na dwa razy sie chował ten rygielek i wychodzi na samym koncu na tyle do gory ze mozna drzwi otworzyc



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 275 gości