Jaki wentylator ???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
jawirax
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 306
Rejestracja: czw lut 19, 2009 13:56
Lokalizacja: Zielona Góra

Jaki wentylator ???

Post autor: jawirax » wt cze 01, 2010 18:29

Szybkie pytanie , przyciera mi się wentylator od chłodnicy , strasznie czasem piszczy podczas pracy, to jest wentylator drugi , bo pierwszy od nowosci zie zatrał i buczał tylko.I teraz nie wiem jaki ma byc ? bo pierwszego nie mam a tejn stary nie wiem czy dobrze mi gosc dał na szrocie , i teraz nie wiem jaki ma być ,chodzi o napaięcia na nalepce wentylatora , dysponuje ktoś taką wiedzą ? jakie parametry mają byc na naklepce wantylatora do mojego silnika:
AAM 75KM 1.8 Monowtrysk 93 rok.
Ostatnio zmieniony wt cze 01, 2010 18:31 przez jawirax, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt cze 01, 2010 19:09

nie napięcia tylko moc w watach, możesz sie tym nie przejmować to niewysilony silnik i nie grzeje się nadmiernie. Nawet fabrycznie były zakładane do tych samych silników rózne wentylatory zaleznie od kraju przeznaczenia. Patrz tylko na wtyczkę żeby była taka sama, czyli wentylator z ta samą ilościa biegów, najczesciej ma 2. Najbardziej typowy dla Twojego silnika jest najsłabszy 100/60W


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
jawirax
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 306
Rejestracja: czw lut 19, 2009 13:56
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: jawirax » wt cze 01, 2010 19:33

Aha no to super dzięki :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 386 gości