[MK3] Centralny zamek w 3d

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » ndz kwie 16, 2006 15:58

bo sa silowniki master (4-5kabli) i slave (2kable) przewaznie master montuje sie w przednich dzwiach, zeby po przekreceniu kluczyka otwieral reszte zamkow, czyli steruje centralnym. Przy slave otwiera tylko slave, ale jak masz zamiar miec sterowanie z pilota to nie ma to znaczenia.
A z tylna klapa mozesz zrobic tak zeby otwierac ja z kabiny, przyciskiem, a zamykania kluczykiem nie ruszasz.


Sprzedam; [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=178273][b]zestaw, mono-wtrysk, na przerobienie z gaźnika[/b][/url]

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » ndz kwie 16, 2006 16:08

tzn mi chodzi o to czy jak wcisnę rygielek od kierowcy (z siłownikiem master) to prawe drzwi tez sie zamkną?


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » ndz kwie 16, 2006 16:11

djtom pisze:tzn mi chodzi o to czy jak wcisnę rygielek od kierowcy (z siłownikiem master) to prawe drzwi tez sie zamkną?
tak



Awatar użytkownika
Krayes
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: wt cze 28, 2005 19:20
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Krayes » ndz kwie 16, 2006 16:50

A jeśli już dochodzi chęć sterowania klapy to wtedy jaka kontrolka ?? Bo ja mam oryginalny centralny ale chce wpiac centralke zebym mial na pilota i odrazu bym klape podlaczyl ??



Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » ndz kwie 16, 2006 16:53

Krayes pisze:A jeśli już dochodzi chęć sterowania klapy to wtedy jaka kontrolka ?? Bo ja mam oryginalny centralny ale chce wpiac centralke zebym mial na pilota i odrazu bym klape podlaczyl ??
Z oryginalnym jest tak ze jak otworzysz drzwi to klapa tez sie otwiera.
Tak powinno byc u ciebie.
Wtedy wpinasz alarm albo tylko centralke, i podlaczasz pod oryginalne kable, wtedy otworza sie wszystkie zamki



Awatar użytkownika
Krayes
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: wt cze 28, 2005 19:20
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Krayes » ndz kwie 16, 2006 18:01

okulik pisze:
Krayes pisze:A jeśli już dochodzi chęć sterowania klapy to wtedy jaka kontrolka ?? Bo ja mam oryginalny centralny ale chce wpiac centralke zebym mial na pilota i odrazu bym klape podlaczyl ??
Z oryginalnym jest tak ze jak otworzysz drzwi to klapa tez sie otwiera.
Tak powinno byc u ciebie.
Wtedy wpinasz alarm albo tylko centralke, i podlaczasz pod oryginalne kable, wtedy otworza sie wszystkie zamki
No tak jest. A jeśli będę robił remont klapy i wywale zamek to wtedy juz musze jakis siłowniczek ??



Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » ndz kwie 16, 2006 18:05

Krayes pisze:
okulik pisze:
Krayes pisze:A jeśli już dochodzi chęć sterowania klapy to wtedy jaka kontrolka ?? Bo ja mam oryginalny centralny ale chce wpiac centralke zebym mial na pilota i odrazu bym klape podlaczyl ??
Z oryginalnym jest tak ze jak otworzysz drzwi to klapa tez sie otwiera.
Tak powinno byc u ciebie.
Wtedy wpinasz alarm albo tylko centralke, i podlaczasz pod oryginalne kable, wtedy otworza sie wszystkie zamki
No tak jest. A jeśli będę robił remont klapy i wywale zamek to wtedy juz musze jakis siłowniczek ??
zamka nie mozesz wywalic, zamek zostaw ale mozesz wyalic przycisk co jest w listwie,
silownik zostaw oryginalny



Awatar użytkownika
Krayes
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 113
Rejestracja: wt cze 28, 2005 19:20
Lokalizacja: Płock
Kontakt:

Post autor: Krayes » ndz kwie 16, 2006 21:25

Acha ale czy wtedy klapa będzie odskakiwala troche zebym mogl uniesc klape ??



Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » ndz kwie 16, 2006 21:33

Krayes pisze:Acha ale czy wtedy klapa będzie odskakiwala troche zebym mogl uniesc klape ??
hmm..... zeby klapa odskakiwala, musi byc silownik uniwersalny zalozony, a przy oryginalnym to sie nie da chyba tak zrobic.
Teraz pomyslalem ze przy oryginalnym nie da rady usunac zamka na listwie, ten przycisk musi byc zeby otworzyc klape.
Ale jak chcialbys go usunac, to musialbys zalozyc silownik uniwersalny, plus centrala majaca 2 kanal transmisji, wtedy podepniesz klape pod niego.



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » ndz kwie 16, 2006 21:43



Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: lgruszkos » ndz kwie 16, 2006 22:02

Kolego, tez miałem nie tak dawno taki pomysł z tymi klamkami i centralka. Dam Ci dobra rade, bo te klamki co niby sa orginalne na allegro to troche kit. Ja zamontowałem sobie sam centralke, te silowniki co kupiłes czy kupisz sa naprawde dobre i radza sobie fantastycznie:) A Kalmki tez kupiłem na allegro za 20 zł sztuka i nie polecam. Lepiej poszukac orginału na szrotach i wiesz ze to jest VW a nie jakies tanie podróby które czasami nie odskakuja do konca. Wymieniłem je po tygodniu uzytkowania na orginalne znalezione na szrocie. Fajna sprawa bez zamków :)



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » ndz kwie 16, 2006 22:08

lgruszkos, daj fotkę jak Ci wyszło.. dzięki wielkie za radę :)


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
lgruszkos
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 835
Rejestracja: wt paź 05, 2004 22:15
Lokalizacja: KROSNO/Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: lgruszkos » pn kwie 17, 2006 09:57

Koego fotke zamieszcze jutro, bo akurat teraz nie posiadam chwilowo aparatu, ale obiecuje ze jutro bedzie, albo jeszcze dzisiaj wieczorkiem. Tylko mówie poważnie, zastanów sie nad klamkami orginalnymi ze szrotu a nie z allegro. Bo co orginał to orginał, a ja musiałem pilnikiem piłować, aby wszystko było tak jak trzeba a i tak nie dochodziło elegancko. A jak wymieniłem na orginał to jest tak jak powinno byc. Pozdrawiam i zyczę miłej pracy przy zmianach mk3 :)



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » wt kwie 18, 2006 15:16

Dobra, zestaw kupiłem, tylko zamiast instrukcji mała karteczke :crazy: Jak rozebrac tapicerke drzwi zeby zaczac montowac siłowniki? Rysunki mile widziane. Punkty nadal czekaja ;)


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 450 gości