audi a3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bartek1001
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 18:01
Kontakt:

audi a3

Post autor: bartek1001 » ndz kwie 16, 2006 15:59

witam kupilem audi a3 turbo chodzi mi o sprawdzenie tego autka w profesjonalnym zakladzie lacznie z podpiueciem do kompa, sprawdzeniem turba, rozdzadu i wszystkiego innego zreszta:) znacie jakies dobre miejscowy w okolicach katowic? zalezy mi tylko na sprawdzonych warsztatach gdzie znaja sie na tego typu silnikach poniewaz auto bylo kupione od handlarza samochodow i niewiem czy czegos nie brakuje, wystaja jakies pojedyncze kabelki itd.


moj wolfik

Awatar użytkownika
15XI80
lazy driver
lazy driver
Posty: 322
Rejestracja: wt mar 22, 2005 14:43
Lokalizacja: opolszczyzna
Kontakt:

Re: audi a3

Post autor: 15XI80 » ndz kwie 16, 2006 16:15

bartek1001 pisze:witam kupilem audi a3 turbo chodzi mi o sprawdzenie tego autka w profesjonalnym zakladzie lacznie z podpiueciem do kompa, sprawdzeniem turba, rozdzadu i wszystkiego innego zreszta:) znacie jakies dobre miejscowy w okolicach katowic? zalezy mi tylko na sprawdzonych warsztatach gdzie znaja sie na tego typu silnikach poniewaz auto bylo kupione od handlarza samochodow i niewiem czy czegos nie brakuje, wystaja jakies pojedyncze kabelki itd.

Kupiles i TERAZ chcesz sprawdzac?? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :panna: :panna: :panna:



Awatar użytkownika
bartek1001
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 18:01
Kontakt:

Post autor: bartek1001 » ndz kwie 16, 2006 16:32

dokladnie tak chce zrobic autko jest gites ale chce zeby byl igla a do turba nie zajrzysz jak niemasz ksiazki serwisowej to rozrzad tez trza sprawdzic czy byl wymieniony prawda? nierozumiem o co koledze chodzi jak znajdziesz audiczke po tuningu na 200 km z 98 roku, 100 tys przejechane za niecale 20000 kola to niemozna sie spodziewac cudow, wiec reszte dopieszcze sam pozdrowka dla ideala


moj wolfik

Awatar użytkownika
15XI80
lazy driver
lazy driver
Posty: 322
Rejestracja: wt mar 22, 2005 14:43
Lokalizacja: opolszczyzna
Kontakt:

Post autor: 15XI80 » ndz kwie 16, 2006 22:32

bartek1001 pisze:dokladnie tak chce zrobic autko jest gites ale chce zeby byl igla a do turba nie zajrzysz jak niemasz ksiazki serwisowej to rozrzad tez trza sprawdzic czy byl wymieniony prawda? nierozumiem o co koledze chodzi jak znajdziesz audiczke po tuningu na 200 km z 98 roku, 100 tys przejechane za niecale 20000 kola to niemozna sie spodziewac cudow, wiec reszte dopieszcze sam pozdrowka dla ideala


Ano koledze chodzi o to, ze auto dobrze jest sprawdzic przed kupnem, zeby sie potem nie okazalo ze tuning seryjnej a3 wyjdzie Cie mniej niz doprowadzenie "stuningowanej okazji" do stanu uzywalnosci :-) nawet jesli "przed zagladaniem do turba" wyglada na super gites... :grin:


Pozdrawiam, i nie traktuj mojego zdziwienia jako uszczypliwosci, a raczej jako dobra rade na przyszlosc. :okej:



Awatar użytkownika
bartek1001
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 18:01
Kontakt:

Post autor: bartek1001 » pn kwie 17, 2006 14:59

w takim razie zle cie zrozumialem sorki, wydawalo mi sie ze poprostu szydzisz ze mnie a tuning byl przprowadzany przez jakas znana francuska firme ktorej nazwy w tej chwili nie pamietam nie mialem mozliwosci sprawdzic go dokladnie poniewaz tranzakcja odbywala sie 50 km od mojego miejsca zamieszkania, i jedynie mialem kanal do dyspozycji w ktorym okazalo sie ze wszystkie podzespoly ktore mozna w taki sposob sprawdzic sa okej


moj wolfik

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 379 gości