jak wyjac wneke tablicy rejestracyjnej?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gixy
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: pt paź 20, 2006 23:57
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

jak wyjac wneke tablicy rejestracyjnej?

Post autor: gixy » ndz maja 30, 2010 02:27

niestety nie udalo mi sie nic znalezc na ten temat,stad ten post. Przestala mi swiecic jedna z lampek oswietlenia tablicy.Niestety szkielko ktore ja oslania jedna srubke ma ulamana a druga tak siedzi ze niczym nie idzie jej ruszyc(probowalem wd 40,cx 80)i nic. Pomyslalem wiec aby sprobowac wyjac ta wneke (zaznaczona na fotce) (i tu pytanie...jak sie do niej dobrac?- probowalem delikatnie podwazyc,ale nie chce wyjsc:((( pewnie gdzies musi byc przykrecona?mam racje?) Mysle ze jesli udaloby mi sie ta wneke wyjac-tak dostalbym siedo zarowki.Macie jakis lepszy pomysl/podpowiedz?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

agrala
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4119
Rejestracja: czw lip 19, 2007 18:55
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Post autor: agrala » ndz maja 30, 2010 09:44

a moze lepiej sciagnac tapicerke z tylnej klapy zobaczyc czy czasem od srodka nie jest przykrecona



Samon8989
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: sob gru 19, 2009 15:47
Lokalizacja: poznań

Post autor: Samon8989 » ndz maja 30, 2010 10:55

kolego tez mialem ten sam problem jak sie na chylisz od spodu tablicy to tam gdzie znajduja sie te zarowki masz dwie srubki ale mimo wszystko musisz odkrecic klape ta obudowe jak otwozysz klape to tam masz jedna srobke w tej jakby klamce jest ciezkie dojscie do tych zarowek ja musisalem odgiac kawalek blachy



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 422 gości