Problem z wycieraczkami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

urlich_82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn mar 22, 2010 09:23
Lokalizacja: Kraków

Problem z wycieraczkami

Post autor: urlich_82 » czw maja 27, 2010 09:35

Witam. Generalnie mam ten problem cały czas, może czasami działaja poprawnie.
Jak włącze wycieraczki przednie to nie moge ich czasami wyłączyć, a gdy włącze spryskiwacze to za każdym raze nie mozna ich wyłączyć. Trzeba kilkanaście razy przełączać przełącznikiem żeby udało sie je wyłączyć. Ostatnio pomaga taki układ, że jak nie chcą sie wyłączyc to włączam tylne wycieraczki nastepnie delikatnie podciagam przełącznik do góry, ale nie calkiem, i jak sie wyłączą przednie do dopiero wtedy wyłączam tylne. Czasami w lecie jak było gorąco to się czasami same włączały.
Przypuszaczm że to pewnie przełącznik - można to jakoś naprawic czy trzeba caly nowy????
Ostatnio zmieniony czw maja 27, 2010 09:39 przez urlich_82, łącznie zmieniany 2 razy.



dero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 27, 2005 12:30
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: dero » czw maja 27, 2010 09:47

raczej nowy ale trzeba sprawdzic czy to przekaznik wyciekraczek nawala czy manetka od właczania przy kierownicy. tam sa takie styki które sie wyrabiają i tu moze byc problem miałem to w stratym golfie II



urlich_82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn mar 22, 2010 09:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: urlich_82 » pt maja 28, 2010 10:23

A czy warto rozbierac ta manetkę i ewentualnie coś z nia robic? Może wystarczy te styki przeczyścić? Czy lepiej sie za to nie brać i kupic nową?
Ostatnio zmieniony pt maja 28, 2010 10:23 przez urlich_82, łącznie zmieniany 1 raz.



dero
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: ndz lut 27, 2005 12:30
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: dero » pt maja 28, 2010 11:20

ja bym sprawdził na początek przekaźniki ..trzeb namierzyć który to jest w mk4 nie wiem ale jak pomaga ruszenie manetkami to pewnie jest tam uszkodzone ... do rozebrania tego chyba ściągać poduszkę trzeba lepiej nie grzeb sam i jak już rozbierzesz to szkoda składać jak okaże się ze to tu jest zepsute ..ja bym poszukał na szrocie np takiej manetki i jak okazało by sie ze jest zepsuta to zmieniam a jak nie to oddaje na szrot ewentualnie to samo tylko ze kupić ze sklepu z możliwością zwrotu tylko nie kupować badziewia taka manetka może trochę kosztować



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 399 gości