zamkniete drzwi na AMEN

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wertopser
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: śr cze 20, 2007 09:17
Lokalizacja: okolice Zamościa
Kontakt:

zamkniete drzwi na AMEN

Post autor: wertopser » śr maja 26, 2010 23:46

ma problem i to bardzo wielki problem :/ dzisiaj rozebralem boczek pobawilem sei z zamkiem zlozylem go zamknalem drzwi a jak doszlo co do czego to nie mgoe ich teraz otworzyc ani z zewnatrz ani od srodka :/ nei zdazylem przykrecic cale szczescie boczka na dole bo sei mocno spieszylem ale nei wiem co z tym fantem teraz zrobic... jutro autko odstawiam do mecahnika na dzien mzoe dwa i nie weim czy gosc mi to zrobi :/ macie jakis pomysl jak otworzyc te drzwi?? zalezy mi na dosyc szybkiej odpowiedzi w razie mozliwosci. z gory dzieki
Ostatnio zmieniony czw maja 27, 2010 00:03 przez wertopser, łącznie zmieniany 1 raz.



urlich_82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn mar 22, 2010 09:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: urlich_82 » czw maja 27, 2010 08:45

Witam. Odpinałes linkę od klamki? Jak tak to prawdopodobnie jak ją wkładałeś w ten rowek w klamce, ten w którym koncówka linki się sama klinuje to za bardzo naciągnołeś i zamek sie zablokował. Ja miałem taką sytuację. I rozebrałem niepotrzebnie całe drzwi żeby dostać sie do zamka od środka.
Proponuje popuścic troche linkę i powinno być ok.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



wertopser
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: śr cze 20, 2007 09:17
Lokalizacja: okolice Zamościa
Kontakt:

Post autor: wertopser » czw maja 27, 2010 11:20

tak naciagnalem i to na maxa :grrr: autko juz u mechanika i jezeli on tego nei zdazy zrobic no to sam sie za to zabiore tylko wlasnie nie wem czy nie ebde mial problemow z rozebraniem boczka i z dostaniem sei do zamka zeby otworzyc drzwi



urlich_82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: pn mar 22, 2010 09:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: urlich_82 » pt maja 28, 2010 10:15

Nie musisz wyciągać wkładki zamka, a co za tym idzie dostawać sie do boku drzwi. Pociągnij za klamkę i małym śrubokręcikiem podważ zakończenie linki powinna się zsunąć.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 340 gości