ABF nie zapala bez gazu i od razu gasnie na niskich obrotach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MakTheDon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 23:03
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: MakTheDon » śr maja 26, 2010 09:43

tirsone, wlasnie oszukalem sie go wczoraj przy przepustnicy a wydawalo mi sie ze to moze byc to z przodu przed kolektorem pod tym wlasnie plastikiem z przewodami.

A czy przyczyna tego stanu moze byc tez lewe powietrze? Jesli tak to jakie sa mozliwe miejsca?

Dzis bedzie sprawdzony vagiem to moze cos pokaze. Napisze co i jak.

W kazdym razie dzieki za pomoc wszystkim.



Awatar użytkownika
tirsone
Forum Master
Forum Master
Posty: 1412
Rejestracja: śr kwie 19, 2006 15:04
Lokalizacja: mazowsze

Post autor: tirsone » śr maja 26, 2010 10:07

A czy przyczyna tego stanu moze byc tez lewe powietrze? Jesli tak to jakie sa mozliwe miejsca?
może być i lewe powietrze albo raczej jego niedobór.
Sprawdz połączenie kolektora z serwem. Sprawdź czy na przepustnicy masz podłączone wężyki od podciśnień. Z przody kolektora też jest jedno takie wejście.

Sprawdź też masy silnika, czy cos się nie odkręciło...


Mój golf

Miłość ożyła....

Awatar użytkownika
MakTheDon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 23:03
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: MakTheDon » śr maja 26, 2010 12:36

Zostal sprawdzony vagiem i byl blad czujnika stuku i czujnika na wale korbowym ale jak gosc wykasowal to pozniej sie juz nie pojawily te bledy. Sprobuje wyczyscic ten silnik krokowy i zobaczymy. Weze widze ze sa cale wiec nie wiem czy to moze byc lewe powietrze. Jak moge to sprawdzic ewentualnie?

[ Dodano: 26 Maj 2010 21:06 ]
Chlopaki dzieki wielkie za podpowiedzi. Okazalo sie ze to krokowiec. Wykapalem go w benzynie ekstrakcyjnej, wyczyscilem wacikami i wszystko dziala jak nalezy :) Pzdr



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 236 gości