Niedziałająca klamka tylnej klapy (mikrostyk)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

radek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 25, 2010 20:37
Lokalizacja: NT

Niedziałająca klamka tylnej klapy (mikrostyk)

Post autor: radek23 » wt maja 25, 2010 20:48

Witam kolegów.W ubiegłym tygodniu zakupiłem Golfa MK4 kombi i nie mogę sobie popradzić z niedziałającą klamką tylnej klapy.Klapa otwiera się tylko kluczykiem,nie reaguje na klamkę nad rejestracją (tą z mikrostykiem).Rozebrałem tapicerke,wyciągnąłem tą klamkę bo myślałem,że da się jakieś styki przeczyścic i ,że może zadziała.Niestety klamka ma taki mały mikrostyk,który nie jest rozbieralny i podejrzewm,że on jest przyczyną mojego problemu,ale 100% pewności nie mam.Czy ktoś z szanownych kolegów miał może kiedyś podobny problem i sobie z nim poradził?



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1646
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Post autor: poolak2006 » wt maja 25, 2010 21:32

Nie wiem o taki problem ci chodzi? http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... aga%BFnika



radek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt maja 25, 2010 20:37
Lokalizacja: NT

Post autor: radek23 » wt maja 25, 2010 22:05

Niestety nie o to chodzi.U mnie mechanicznie działa wszystko ok,ale tylko jak przekręcam kluczykiem zamek,a w wersji kombi,czyli takiej jaką posiadam,jest jeszcze klamka z mikrostykiemnad rejestracją ,którą gdy się delikatnie naciśnie powinna otworzyć zamek i i co za tym idzie klape,u mnie niestety ta klamka nie działa. Jak sprawdzić czy ta klamka jest uszkodzona,czy może problem leży gdzie indziej.



Awatar użytkownika
HugokopteR
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: pn paź 08, 2007 22:12
Lokalizacja: NEL
Kontakt:

Post autor: HugokopteR » śr maja 26, 2010 05:50

moim zdaniem problem lezy w silowniku. wymien silownik i sprawdz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 411 gości