Przednia wycieraczka kierowcy nie działa, jak rozebrać?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

amant20
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: czw mar 04, 2010 15:57
Lokalizacja: Gardeja

Przednia wycieraczka kierowcy nie działa, jak rozebrać?

Post autor: amant20 » śr maja 19, 2010 10:01

Wczoraj włączyłem wycieraczki szyby przedniej i nagle wycieraczka ze strony pasażera się zatrzymała na środku szyby a za chwilę to samo zrobiła drugą... poruszałem wycieraczką pasażera i działa...A ta od strony kierowcy chodzi lekko jakby się obrobiła... I moje pytanie czy da się coś wymienić żeby wyszło taniej czy trzeba od razu cały mechanizm wymieniać?Cały tydzień ma padać a ja potrzebuję samochodu żeby dojeżdżać do pracy.
No i pytanie czy ktoś wie z szanownych forumowiczów jak rozmontować mechanizm wycieraczek aby zobaczyć co się stało z ta wycieraczką od strony kierowcy?



Awatar użytkownika
majma golf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 149
Rejestracja: ndz lis 29, 2009 17:57
Lokalizacja: MALOPOLSKA KGR

Post autor: majma golf » śr maja 19, 2010 12:34

mialem cos takiego o obrobil sie mi ten bolec krociec co wycieraczka jest montowana i sciagasz zaslepke z wycieraczki odkrecasz i sciagasz ramie,,tylko wazne zapamietaj w jakim ustawieniu jest zaznacz pisakiem czy czyms zrby pozniej przy skladaniu dobrze poskladac..bo w innym mcu bedzie sie zatrzymywac itp,,,i tak sciagasz odkrec plastik podszybia i jest silniczek obczaj w jakim stanie itp,ja go wymienilem na uzywke za 80zl i wszysto smigalo i chyba nadal smiga,,auto sprzedane to nie wiem:)bo wiele sprawcow moze byc tego ze wycieraczki nie chodza ...obczaj silniczek i te ramiona potem sruby co sa wycieraczki przykrecone i jak to gra to elektryka zostaje,przekaznik,,to by bylo odemnie:)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 170 gości