Jaką instalację gazową założyć do automatu z gaźnikiem 2EE ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tymian

Post autor: tymian » pt sty 14, 2005 20:22

podstawe juz zdazylem wymienic. Tak jak pisales mikser podniosl caly filter i szpilki haczyly o podszybie. Przy przyspieszaniu silnik szedl do tylu niemogac dalej sie przechylic zatrzymywal sie na podszybiu i rozerwalo podstawe gaznika!



79Adam79
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 125
Rejestracja: sob lis 20, 2004 16:51
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: 79Adam79 » sob sty 15, 2005 13:09

tymian pisze:podstawe juz zdazylem wymienic. Tak jak pisales mikser podniosl caly filter i szpilki haczyly o podszybie. Przy przyspieszaniu silnik szedl do tylu niemogac dalej sie przechylic zatrzymywal sie na podszybiu i rozerwalo podstawe gaznika!
Znajdź gdzieś w swojej okolicy,jakiś renomowany zakład(np.BRC lub Elpigaz-u mnie w szczecinie wszyscy kolesie jakich znam co montowali u przedstawicieli elpigazu swoje instalki są zadowoleni) instalujacy gaz i to Ci to porządnie zrobią,lepiej wydac te kilka setek i mieć świety spokój( i tak to sie zwróci prędzej czy poźniej - jazda na benzynie przecież jest droższa)



Awatar użytkownika
Sawno
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 550
Rejestracja: śr sty 12, 2005 01:48
Lokalizacja: kamień pom.
Kontakt:

Post autor: Sawno » sob sty 15, 2005 23:52

Witam ! Pierwszy raz na forum.
Mam golf II końcówka 87 z szerokimi szybami 1,6 automat
Nie cały roku temu założyłem gaz 8-10l na 100km przy 100- 120 gaz w kole na gazie chodzi super tylko trochę z przyspieszeniem gorzej, na wolnych obrotach lepej niż na bęzynie praktycznie zawsze palę na gazie chyba że duże przymrozki, zakładałem w BOSCH serwis wymiana jeden dzień 1600 zł ,tankowanie do pełna od razu powiedzieli że trzeba wymienić podstawę pod gażnikiem 100zł.



str593

Post autor: str593 » czw sty 20, 2005 14:21

Ja w swoim MK2 1.6 PN posiadam zwykłą instalaję gaźnikową LOVATO zbiornik w koło instalacja sprawuje się doskonale w mieście do 9l. Zbiornik w kole zapasowym podłączony bez problemu, podczas montażu trzeba było opuścić zbiornik paliwa i wtedy przewiercić się nie kalecząc zbiornika.



misiut
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 06, 2005 02:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: misiut » czw sty 20, 2005 18:23

Przy okazji tematu, moze ktos sie orientuje gdzie w Kraku mozna znalezc zaklad ktory bedzie wiedzial co robi przy zakladaniu gazu, moze cos polecicie? I mniej wiecej ile by kosztowalo samo zalozenie jezeli bym kupil uzywana instalacje? Z gory dzieki za odpowiedzi :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 316 gości