Centralny zamek - gdzie podpiąć siłownik?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
van_dall
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pn paź 27, 2008 18:56
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Centralny zamek - gdzie podpiąć siłownik?

Post autor: van_dall » pn maja 17, 2010 22:39

Witam. Potrzebuje pilnie szybkiej rady. Kupiłem ostatnio ori centralny zamek do mk II, i mam problemik. Nie wiem gdzie podpiąc siłownik w tylnych drzwiach. Chodzi konkretnie o to, gdzie zaczepić ten ''haczyk'. Z siłownika wystaje taki długi pręt i nie ma nigdzie miejsca żeby to zaczepić. Mile widziane byłyby jakies fotki poglądowe, lub coś w tym stylu. Jutro do godz 23 musze miec poskładane auto więc bardzo prosze o pomoc. Z góry wielkie dzięki !!


Moje COUPE:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=407686

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pn maja 17, 2010 22:55

pod przyciskiem przykręć i przymocuj do tego drutu na który wkręca się przycisk blokujący drzwi


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
van_dall
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pn paź 27, 2008 18:56
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: van_dall » pn maja 17, 2010 22:58

Paweł Marek pisze:pod przyciskiem przykręć i przymocuj do tego drutu na który wkręca się przycisk blokujący drzwi
Ale jak przykręcić? nie mam zadnych blaszek ani nic, a otworu zadnego tez nie widzę.

[ Dodano: 17 Maj 2010 23:33 ]
Dorzucam foto jak to wygląda... haczyk który musze gdzieś zaczepić, również jest widoczny na zdjęciu Obrazek


Moje COUPE:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=407686

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt maja 18, 2010 00:05

przecież zawsze dokładana jest do siłownika taka złączka na śrubki, i mocujesz cięgno od siłownika do tego cięgna pod przyciskiem , ja tak robiłem nie widzę problemu

[ Dodano: Wto Maj 18, 2010 12:14 am ]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=179152


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Lipek81
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4677
Rejestracja: czw gru 01, 2005 12:20
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Kontakt:

Post autor: Lipek81 » wt maja 18, 2010 09:08

Paweł Marek, ori zamek nie miał takich złączek. W przednich drzwiach od zamka drzwi wychodzi plastikowa dźwignia, która połączona jest z metalowym cięgnem pypcia w drzwiach. Ta dźwignia ma też dodatkowe miejsce na cięgno siłownika centralnego - czyli łączy się to bez tej złączki - miejsce jest przygotowane.

Natomiast w tylnych drzwiach to nie wiem, jak jest to zrobione....


- naprawa, odnowa i budowa od podstaw wiązek elektrycznych (także clean look);
- swapy silników;
- inne nietypowe usługi elektryczne, których warsztaty nie robią, albo biorą za nie kupę kasy :D
BARDZO niskie ceny, staranne wykonanie - szczegóły priv.

bart1887
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt gru 23, 2008 14:59
Lokalizacja: okolice krosna

Post autor: bart1887 » wt maja 18, 2010 09:29

W tylnich drzwiach tez jest miejsce pod centralny zamek w plastikowej dźwigni o której wspomniał kolega Paweł Marek Trzeba odkręcić zamek od drzwi i następnie wyciągnąć ta plastikowa dźwignie odpowiednio wygiąć cięgno od siłownika i poskładać



Awatar użytkownika
van_dall
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 108
Rejestracja: pn paź 27, 2008 18:56
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: van_dall » wt maja 18, 2010 10:20

Zgadza się. W przednich drzwiach problemu nie ma.

Z tyłu, nie widze ani jednego otworka na cięgno siłownika, blaszek mocujacych tez nie mam. B ede musiał w takim razie zrobic coś na sztukę bo dzisiaj auto musi być poskładane :/

A wyginanie cięgna nie ma za bardzo sensu, bo przecież siłowniki są wyjęte bezpośrednio z innego golfa i tam wszystko ładnie pasowało, wiec i u mnie powinno... (nie ja wyciągałem te siłowniki dlatego nie wiem jak powinno to wyglądać)


Moje COUPE:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=407686

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt maja 18, 2010 10:22

Lipek81 pisze:Paweł Marek, ori zamek nie miał takich złączek.
przepraszam za zamieszanie, nie doczytałem że chodzi o zamek oryginalny


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

bart1887
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: wt gru 23, 2008 14:59
Lokalizacja: okolice krosna

Post autor: bart1887 » wt maja 18, 2010 17:08

Sory nie doczytałem ja montowałem uniwersalny zamek i musiałem sam wyginąć to chodzi mi o to ,,ucho’’ na końcu siłownikaZaczepiasz to o plastik który wygląda tak jak na fotce w wolne miejsce może masz inny plastik znalazłem zdjęcie całej centralki i wygląda ona tak jak zaznaczone Obok jak ja to zrobiłem w przypadku uniwersalnej ale u ciebie to powinno pasować bez zadanych problemów Obrazek



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 371 gości