Samochod stoi po wrzuceniu biegu.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

los ches
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 06, 2010 16:49
Lokalizacja: Łagów

Samochod stoi po wrzuceniu biegu.

Post autor: los ches » pn maja 17, 2010 08:01

Rano jade dzisiaj samochodem. Wszystko jest ok. Pozniej wyjezdzałem na droge na wstecznym. Wrzucam jedynke samochod jedzie ale tylko chwile. Dowleklem sie jeszcze pare metrow na przystanek. Na postoju sstoje wrzycam biegi ,po dodanie gazu obroty rosna a samochod stoi w miejscu. Biegi nic nie zgrzytaja,wchodza tak jak wczesniej. Sprzeglo odbija,chodzi normalnie. W czym problem?
Pod maska nic nie widze ze jest urwane,olej tez nigdzie nie cieknie.




No nie potraficie odpowiedziec co to może byc???
Ostatnio zmieniony wt maja 18, 2010 09:39 przez los ches, łącznie zmieniany 2 razy.



Awatar użytkownika
Sztomel
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5667
Rejestracja: czw wrz 20, 2007 23:10
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Sztomel » pn maja 17, 2010 09:15

jeśli biegi wchodzą normalnie i wybierak na skrzyni pracuje normalnie to pewnie któryś z przegubów półosi napędowych się rozleciał nagle.


Obrazek

Awatar użytkownika
maras2011
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: pn sty 04, 2010 22:06
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Post autor: maras2011 » pn maja 17, 2010 09:22

U mnie kiedyś stało się identycznie, poszło zabezpieczenie na przegubie, tzn. pękło, półośka się wysunęła i koniec, pospawałem blaszkę i jeżdżę do dziś i jest ok, połóż się pod auto i zobacz jak to tam wygląda :)



los ches
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 06, 2010 16:49
Lokalizacja: Łagów

Post autor: los ches » pn maja 17, 2010 09:48

Już wszystko znalazłem. Racja nie obrajaca sie belki do napedu kola. W miejscu uszczelki jest urwane penie czy jakos tak. Mysalem ze to co powaznego. Oby to tylko to było.
Przeguby w srodku rozwaliły się.
Ostatnio zmieniony pn maja 17, 2010 09:51 przez los ches, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
k3fir
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2058
Rejestracja: pt paź 08, 2004 22:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: k3fir » pn maja 17, 2010 19:44

mialem takie same objawy ;] u mnie obroclla sie tulejka w sprzegle, biegi zalaczaly sie ladnie tylko ze auto stalo :)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 264 gości