POMOCY NIE CHCE ZAPALIC

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vwkris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr kwie 05, 2006 12:31
Lokalizacja: Ruda Śl
Kontakt:

POMOCY NIE CHCE ZAPALIC

Post autor: vwkris » czw kwie 13, 2006 12:14

Dzis jak codzien chcialem odpalic mojego mk3 a tu z 10 minut prob krecenia rozrusznikiem wyciaganie kabli czyszczenie na ile pozwalaja ranne mozliwosci. znow krecenie rozrusznikim i dalej nic. pompa chodzi slychac jak zasysa paliwo rozrusznik kreci normalnie wiec aku tez nie jest slaby. Co mam zrobic zeby go popoludniu odpalic. Pomocy. Moze ktos mial cos podobnego ze pewnego ranka nie chce zapalic. Cala zime normalnie palil, a teraz jak nie ma mrozow to odmawia posluszenstwa.



Awatar użytkownika
Daniel Gnacy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: wt maja 31, 2005 22:10
Lokalizacja: Bogacica
Kontakt:

Post autor: Daniel Gnacy » czw kwie 13, 2006 12:34

u mnie miałem cos podobnego,sprawdz czy masz iskre na swiecach albo jeszcze lepiej na kablu głównym od cewki,u mnie cewka zapłonowa sie zepsuła. pozdrawiam!



Awatar użytkownika
vwkris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr kwie 05, 2006 12:31
Lokalizacja: Ruda Śl
Kontakt:

Post autor: vwkris » czw kwie 13, 2006 20:33

Popludniu zalapal jakby nigdy nic. Czy to moze byc cewka?? Jaki koszt nowej, moze ktos wie.



Awatar użytkownika
Daniel Gnacy
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: wt maja 31, 2005 22:10
Lokalizacja: Bogacica
Kontakt:

Post autor: Daniel Gnacy » pt kwie 14, 2006 10:31

chyba raczej to nie bedzie cewka,musiosz po prostu jak znowu takie cos ci sie stanie do razu wszysko po sprawdzac na poczatek sprawdz cewke,wtedy bedziesz wiedział czy to ona. ja dałem za używaną 160zł,moze troche przepłaciłema ale oryginalna i wzmacniana no i w sumie załatwił mi mechanik w ciągu 2 godzin takze cos za cos,ale nowa na allegro ale zamiennik kosztuje 130zł bodajże! Pozdrawiam!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 421 gości