Problemy z hamulcem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Borygo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:40
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

Problemy z hamulcem

Post autor: Borygo » pt maja 14, 2010 17:56

Witam dzisiaj mam inny problem dotyczacy hamulcow.
Nie wiem co jest w nich zepsute lub do wymiany, poniewaz dzieje sie tak...
Jezeli wcisne hamulec to pedal idzie do samej podlogi i samochod nie hamuje, musze podpompowac hamulec i dopiero po 3-4razach pompowania zaczyna w miare hamowac lecz to jeszcze nie to samo;/
Dzieje sie tak glownie i wylacznie na wlaczonym silniku, jezeli silnik wylacze to jest ok nie wiem czy to moze byc pompa czy serwo;/
Wszystkie przewody tylne hamulcowe zostaly wymienione wraz z plynem hamulcowym i tloczkami na tyl.Uklad zostal odpowietrzany kilka razy...Co to moze byc?



konradoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: śr gru 09, 2009 16:37
Lokalizacja: Wieluń

Post autor: konradoo » pt maja 14, 2010 18:03

pompa hamulcowa do wymiany . jesli serwo to caly czas mialbys twardy hamulec a skutecznosci zero ........ wiec na 99% pompa



Borygo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 128
Rejestracja: czw mar 11, 2010 14:40
Lokalizacja: LBN
Kontakt:

Post autor: Borygo » pt maja 14, 2010 18:17

No wlasnie tez tak siedze juz ponad godzinke na forum i czytam problemy z hamulcami slabymi i tak wlasnie do tego dochodze ze jednak bede musial wymienic ta pompe hamulcowa niestety...
Czy jest jakas mozliwosc kupna jej taniej bo zapewne jest warta jakies 200zl do mojego autka...;/

[ Dodano: 18 Maj 2010 21:56 ]
A jezeli jeszcze mozesz to wes mi napisz ktora pompa jest do wymiany ta przy serwie czy ta pompa wacum??? Bo teraz jest znowu tak jak wcisne hamulec na wylaczonym silniku i tak kilka razy to niema wcale hamowania a pedal jest strasznie twardy a jak uruchomie silnik to po kilku sekundach jest w miare hamowanie ale pedal idzie stopniowo w dul az do samej podlogi.Uklad zostal odpowietrzany kilkanascie razy juz wraz ze zmiana plynu...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 303 gości