[mkIII] JECHAŁ, JECHAŁ I ZDECHŁ :-(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

MekkaB

Post autor: MekkaB » pt sty 14, 2005 10:09

Hmmm ciag dalszy dzisiaj... u elektryka. Co do LPG mnie gazownicy powiedzieli ze jeslinie bede mial paliwa w zbiornku to auta nie odpale!
Instalacja jest tak wlasnie zrobione ze auto odpala tylko i wylacznie na benzynie dopiero po przekroczeniu 2 tys. obrotow przechodzi na gazik a i to zalezne jest od temperatury, bo zima autko musi sie troszke nagrzac.
pozdrawiam



Awatar użytkownika
Pinhead
Forum Master
Forum Master
Posty: 1746
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 00:44

Post autor: Pinhead » pt sty 14, 2005 14:13

Oczywiście że jeśli chcesz odpalać na benzynie to pompa paliwowa niezbędna. Jak byś używał tylko i wyłącznie LPG to można by w ogóle wywalić bak paliwa z pompą co nie miało by żadnego wpływu na silnik. Co do twojej instalacji to większość centralek ma ukrytą funkcje odpalania na LPG.


=-Pinhead-=

konjo
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 56
Rejestracja: pt gru 10, 2004 14:16
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: konjo » pt sty 14, 2005 16:22

Pompa paliwa jest odcinana automatycznie po kilku sekundach od uruchomienia, dalej chodzi cisnieniowo. Nawet jak auto jest bez gazu. Jesli jest z gazem to powinno odpalic awaryjnie na gazie. mialem taki przypadek ze padla mi pompa i odpalalem i jezdzilem tylko na gazie. Ale po pewnym czasie (zima, mroz -15, powrot z pracy, wieczor) zapchal mi sie filtr gazu i d__a blada ani drgnie. Sprawdz najpierw pompe a potem przekaznik i jak bedzie dobrze to sprawdz przelacznik benzyna/gaz - to tez czesto nawala.


_the orange beast_

MekkaB

Jest diagnoza!

Post autor: MekkaB » pt sty 14, 2005 16:30

Moze sie to komus przyda wiec napisze jaki final ma sprawa.
Diagnoza elektryka czujnik Halla. Telefon do serwisu VW czujnik kupiony wymieniony autko chodzi jak tralala :-)



Awatar użytkownika
Kaczajazda
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 12:33
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: Kaczajazda » sob sty 15, 2005 15:15

A nie mówiłem :bigok: :bigok: :bigok:



Awatar użytkownika
Pinhead
Forum Master
Forum Master
Posty: 1746
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 00:44

Post autor: Pinhead » sob sty 15, 2005 17:53

A no nie mówiłeś :okej: :okej:


=-Pinhead-=

Awatar użytkownika
Kaczajazda
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 12:33
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: Kaczajazda » sob sty 15, 2005 18:01

Loozik :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 225 gości