nie chce zapilić- mechaniczny wtrysk

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
vwEmil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: wt lip 24, 2007 02:43
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

nie chce zapilić- mechaniczny wtrysk

Post autor: vwEmil » ndz maja 09, 2010 18:23

witam. golfik chodził, zgasł i nie może zapalić. Iskra jest tylko paliwa nie dostaje, wtrysk rozruchowy nie dostaje napięcia. Nie wiem gdzie mogę szukać przyczyny :crazy: Chwile przed tym jak zgasł zauważyłem że nie działa tez wskaźnik temp.



esio10
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 365
Rejestracja: ndz lip 22, 2007 13:04
Lokalizacja: Pszczyna

Re: nie chce zapilić- mechaniczny wtrysk

Post autor: esio10 » pn maja 10, 2010 23:37

vwEmil pisze:witam. golfik chodził, zgasł i nie może zapalić. Iskra jest tylko paliwa nie dostaje, wtrysk rozruchowy nie dostaje napięcia. Nie wiem gdzie mogę szukać przyczyny :crazy: Chwile przed tym jak zgasł zauważyłem że nie działa tez wskaźnik temp.
jak wtrysk rozruchowy nie dostaje napiecia tzn ze gdziesz masz przerwe.. wtrysk rozruchowy dostaje napiecie +, - z aku.. - to wiadomo masa- obojetnie gdzie ją znajdziesz, a + powinien dostawac na czas pracy rozrusznika - czyli napiecie powinno na wtryskiwaczu byc w czasie i wylacznie tylko podczas uruchamiania rozrusznika, wez wypnij wtyczke z wtryskiwacza rozruchowego i sprawdz czy woogle po pierwsze masz paliwo w zbiorniku, nastepnie wez 2 przewody jeden do + na akumulatorze, drugi na - akumulatora i przyloz je jeden koniec na jeden pin z gniazda w wtryskiwaczu , a drugi na drugi pin i powinno sikac paliwo.. daj znac co ci wyszlo



Awatar użytkownika
vwEmil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 170
Rejestracja: wt lip 24, 2007 02:43
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: vwEmil » wt maja 11, 2010 10:55

walczyłem w nocy z nim i wyszło że jest mało paliwa brew temu co pokazywał wskaźnik paliwa to raz, a dwa jeden z kabli przy wtyczce termo-włącznika się ukruszył ze starości. Dzięki że chciałeś pomóc :pub:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 359 gości