Podłączenie sterowania centralnym zamkiem (alarm)

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

darioze
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: sob sie 09, 2008 22:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: darioze » czw maja 06, 2010 18:44

mail poszedł :)



jarek3251
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 12:38
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: jarek3251 » pt maja 07, 2010 19:33

dzieki wielkie

[ Dodano: 09 Maj 2010 19:03 ]
panowie mam niby te opisy ale nic nie rozumiem zakładałem alarmy a a4 w passacie w mondeo ale tu jest jakos dzownie ( choc jeszcze sie do tego nie zabierałem w aucie) ale jedni piszą ze sterownie jest (-) przy kablach tych przy samym zamku inni ze przy lince od podnoszenia maski a gdzie wpiąć sie z domykaniem szyb bo golfik ma ze zamykają sie szyby jak przytrzyma sie kluczyk i sie otwieraja jak sie przytrzyma w druga stronę
powiem szczerze ze głupio było by wpinac sie przy samym zamku lepiej wolał bym tak jak w a4 tutaj koło cięgna maski tylko potrzebuje wiedzieć dokładnie w które kable i jaka polaryzacja sterować
dzieki wieklie za odpowiedzi!!!



darioze
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: sob sie 09, 2008 22:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: darioze » ndz maja 09, 2010 20:16

golf IV sterowanie zamka ma na -, w mojej wersji i pewnie tak samo w twojej domykanie szyb polega na podaniu długiego sygnału (kilkanaście sekund) na przewód od zamykania zamka - ten sam do którego podłączasz alarm żeby centralny się zamknął. Niestety najłatwiej podłączyć się w drzwiach kierowcy z tym że zewrzeć kable wychodzące z alarmu (od zamykania zamka i domykania szyb) możesz przy samej centralce.



jarek3251
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 12:38
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: jarek3251 » pn maja 10, 2010 09:29

darioze pisze:Niestety najłatwiej podłączyć się w drzwiach kierowcy z tym że zewrzeć kable wychodzące z alarmu (od zamykania zamka i domykania szyb) możesz przy samej centralce.
nie ma oddzielnego kabelka na sygnał do domykania szyb?????? musi byc tak mi sie wydaje w a4 z 95roku tak było to golfie 4 nie ma????
druga sprawa to czemu wpinac sie dopiero w drzwiach z zamykaniem???nie idzie zaden sygnał tutaj przy ciegnie od maski przedniej????



Awatar użytkownika
scss
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 179
Rejestracja: wt cze 27, 2006 07:37
Lokalizacja: GWE
Auto: Bora Variant 1.6 AUS, Polo 6N2 1.4 AUD, Amarok 4Motion BiTDI 2.0

Post autor: scss » pn maja 10, 2010 20:15

jarek3251 pisze:druga sprawa to czemu wpinac sie dopiero w drzwiach z zamykaniem???nie idzie zaden sygnał tutaj przy ciegnie od maski przedniej????
Niestety nie we wszystkich, zależy od tego jaki masz komfort, czy jeden sterownik pod zegarami, czy w każdych drzwiach oddzielnie. Ja mam oddzielnie w każdych drzwiach i w kostkach w słupkach mam tylko CANa i zasilanie :-)


Pozdrawiam Grzesiek.

jarek3251
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 73
Rejestracja: ndz lis 04, 2007 12:38
Lokalizacja: wawa
Kontakt:

Post autor: jarek3251 » pn maja 10, 2010 23:19

auto z 99 roku wiec nie wiem okaże sie jutro jak rozbiore drzwi itd. ale cana raczej w tym roczniku nie ma zreszta auto za bardzo nie wypasione 4x el. szyby i klima nic poza tym
Ostatnio zmieniony pn maja 10, 2010 23:20 przez jarek3251, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 277 gości