Szyby w prądzie ? Pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

trafka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sob wrz 12, 2009 16:58
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Szyby w prądzie ? Pomocy

Post autor: trafka » czw maja 06, 2010 18:52

Witam :) hmm mam do was Koledzy taka sprawę mianowicie mam szyby na korbkę w golfie :P ale udało mi się załatwić całe mechanizmy od elektrycznych przyciski mam już w tapicerce wiem hmmm jak to podłączyć bo z elektryki to ja cieki jesteś

Pozdrawiam Trafka Krotoszyn :) :helm:
Ostatnio zmieniony pt maja 07, 2010 13:53 przez trafka, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Przemo440
Forum Master
Forum Master
Posty: 1971
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 20:08
Lokalizacja: Śvwiebodzinejro FSW
Kontakt:

Post autor: Przemo440 » czw maja 06, 2010 20:37

trafka pisze:Witam hmm mam do was Koledzy taka sprawę mianowicie mam szyby na korbkę w golfie ale udało mi się załatwić całe mechanizmy od elektrycznych przyciski mam już w tapicerce wiem hmmm jak to podłączyć bo z elektryki to ja cieki jesteś
jak jesteś cienki to sie za to nie zabieraja, bo zjarasz instalację lub w najgorszym wypadku auto, pierwsze co to poszukaj schematów elektrycznych szyb i daj auto do jakiegoś elektryka który ma pojęcie co robi :grin:



Awatar użytkownika
FIRERS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 432
Rejestracja: czw lis 22, 2007 10:47
Lokalizacja: BYTOM
Kontakt:

Post autor: FIRERS » pt maja 07, 2010 13:26

jesli masz wszystko orginalne to nie bedzie duzego problemu. najwieciej czeka cie mechaniki i rozbierania drzwi. i montaz kabli w kostkach przy drzwiach. podpiecie szyb to z 5 przewodow plus staly, plus po stacyjce, podswietlanie guzikow, masa i jeden z tego co pamietam zostaje wolny. wszystko na wierzchu bez sciagania skrzynki bezp.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 399 gości