Zacinajace sie drzwi

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pufatek2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob mar 27, 2010 21:36
Lokalizacja: krakow

Zacinajace sie drzwi

Post autor: pufatek2 » wt maja 04, 2010 12:38

witam moj problem polega na tym ze zacinaja mi sie drzwi od pasazera.jesli auto stoi bez zamykania mozna je otwierac do woli problem pojawia sie gdy np zamkniemy je na parkingu i pozniej chcemy otworzyc od srodka jest to niemozliwe poniewaz jak sie ciagnie za klamke nic to nie daje drzwi dalej sa zablokowane a jesli chodzi od zewnatrz to da sie je otworzyc tylko najpierw trzeba klameczke troche docisnac do drzwi i nie wiem w czym jest problem (dodam ze auto posiada centralny zamek)


sa pieniadze jest zabawa

Awatar użytkownika
Waqa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 923
Rejestracja: wt cze 30, 2009 16:58
Lokalizacja: Gorzów Wlkp FG
Kontakt:

Post autor: Waqa » śr maja 05, 2010 11:34

witam podepnę się pod temat bo mam podobny problem. mianowicie jeżeli próbuje otworzyć drzwi gdy są zamknięte to po otwarciu centralnym nie idzie już ich otworzyć z zewnątrz. dopiero po dociśnięciu ich (słychać jakieś pykniecie w zamku) wszystko wraca do normy. czy jest jakaś możliwość regulacji położenia zamka bo wygląda na to ze zamek jest zle ustawiony względem rygla w karoserii? przypomnę ze sytuacja pojawia się gdy ktoś pociągnie za klamkę gdy drzwi są zamknięte.



poolak2006
Forum Master
Forum Master
Posty: 1646
Rejestracja: pn maja 04, 2009 23:51
Lokalizacja: Poznań/Toruń

Post autor: poolak2006 » śr maja 05, 2010 13:22

pufatek2, A od kiedy takie coś masz? Coś było robione z klamką/zamkiem? Czy tak samo z siebie?

[ Dodano: 05 Maj 2010 13:25 ]
Waqa, Jak chcesz przestawić to tym srebrnym "uchem" na karoserii luzujesz 2 śruby i przestawiasz. najpierw nasmaruj sobie zamek, jakieś Wd40 możesz zastosować.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 279 gości