vr6 niechce odpalic a palil na dotyk ???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Vr6zach

vr6 niechce odpalic a palil na dotyk ???

Post autor: Vr6zach » sob kwie 08, 2006 21:06

witam dzisiaj wjechalem sobie na podwurko zgasilem auto poszewdlem zjesc wracam iodpalam a tu pupa kreci rozrusznik wszystko niby git ale niechce odpalic a jeszcze 30 minut temu odpalał na dotyk ale zauwazyłem ze sa 2 wezyki co ida do listwy z wtryskami i na dolnym wezu jest cisnienie na maxa a na gornym niema go wogule nieznam sie na tych sprawach ale wydaje mi sie ze na oby dwuch powinno byc tak samo Morze pompa paliwa juz siada ale na jeden wezyk daje perfekcyjnie i to mnie dziwi KABLE świece nowe kopolka tez palec jest troszke zmeczony ale bylo ok jak go gasilem to raczej nie jego winna DODAM ze silnik jest z 98 roku to raczej cos z osprzetem



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » ndz kwie 09, 2006 00:53

u mnie tak bylo jak padl czujnik polozenia walu.. bez kompa nie dojdziesz!!1 trzeba podpiac...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Vr6zach

Post autor: Vr6zach » ndz kwie 09, 2006 09:40

a morze byc taka opcja ze mi padła Pompa paliwa (ostatnio jak jezdzilem) to mi czasami zabierało mocy tak jak bym jechał 1,8 ale po chwili jak by go cos odblokowywało i szedł dalej jak prawdziwe 2,8 :) i dzieje sie to na 3-4-5 biegu bo na 1-2 nic nie odczuwam jak mu cisne do oporu Hmm



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » ndz kwie 09, 2006 11:44

ja tak mialem jak walnieta byla Lambda...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Vr6zach

Post autor: Vr6zach » ndz kwie 09, 2006 13:23

o widzisz MAPET twoje pytania wiele rozwiązuja :) a akurat mam zrobionego przelota i sonda byla wspawana w rure to bardzo mozliwe ze padla ale ze mi niechce odpalic to niemam pojecia zostalo mi go podlonjczyc pod kompa jutro go zaturlam to dam znac co bylo nie tak

no bo chyba sonda nic do odpalania niema ??



Awatar użytkownika
MAPET
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8598
Rejestracja: czw lis 25, 2004 01:36
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MAPET » ndz kwie 09, 2006 17:25

raczej nie.. odpalic powinien...


http://www.mapet-TUNING.com
Najlepszy w sieci SKLEP TUNINGOWY !

Zawieszenia - największy wybór !!! również Air-Ride !

Obrazek

Awatar użytkownika
conrad81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 13, 2006 14:26
Lokalizacja: Stargard, PL
Kontakt:

Post autor: conrad81 » pn kwie 10, 2006 00:25

silnik '98 i na aparacie? a nie na module? moj z 96roku i mam modul sorki jak sie myle..
z tym paleniem to on wkoncu nie odpalil rozumiem skoro tak to tez bym obstawial na czujnik wału a co do sondy to silnik pali i smiga nawet z uszkodzona najwyzej ma wyzsze CO w spalinach i moze wiecej palic bo sonda jest zeby chronic srodowisko a nie silnik


Są dwa rodzaje nadsterowności: klasyczna i zaaajebiesta:)

Vr6zach

Post autor: Vr6zach » pn kwie 10, 2006 08:37

nie mylisz sie ale mi sie niechciało grzebac z elektryka i zalorzylem kopolke ... do silnika z 98 r

pozdro

a conrad mam orginalny felunek od vr6 prosty nie zajechany za 250 zł bez opon na zime w sam raz :D mieszkam kolo Miedzyzdroji jak by co



Awatar użytkownika
conrad81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 13, 2006 14:26
Lokalizacja: Stargard, PL
Kontakt:

Post autor: conrad81 » pn kwie 10, 2006 12:33

no widzisz a ja wczoraj w miedzyzdrojach bylem :bajer:

powiedz czy ta trasa za Wolinem przed Miedzyzdrojami okupowana przez jakas policje albo radary bo ogolnie noga w podlodze po tych zakretach a ten dlugi łuk w lewo osloniety bariera to juz bylo przegiecie wyciagnalem 180/h i gdyby nie kiera to bym chyba wypadl z auta takie przeciazenia wypas ogolnie ten odcinek dla mnie rulez najszybszy jaki znam po winklach wczesniej urabialem go motorem to tak sie darlem w kasku ze az ochryplem ale sie pewno zaraz ktos odezwie ze tam ograniczenie do 90 i takie tam.... heh :bigok:


Są dwa rodzaje nadsterowności: klasyczna i zaaajebiesta:)

Vr6zach

Post autor: Vr6zach » pn kwie 10, 2006 17:34

hehe widze ze wiesz gdzie sa dobre odcineczki A co do psiary to zapomnij ( :D ) jak benda stali to tylko w TROSZYNIe a puzniej morzna ładowac az do miedzy

pozdro i do zobaczyska na trasie :bajer: hmm a ty czasami nie masz takiego v-weja z plomieniami czy cos w tym stylu ??



Awatar użytkownika
conrad81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 13, 2006 14:26
Lokalizacja: Stargard, PL
Kontakt:

Post autor: conrad81 » pn kwie 10, 2006 17:49

zwyklas nic nie widac ze to VR tylko felgi BBS VR6 ladne 6 ramienne kolor fioletowy metalik jak polowa golfow na swiecie chyba. Tak jakos mi sie wydaje ze golfy to same fioletowe ale to pewno tylko moja wyobraznia heheh


Są dwa rodzaje nadsterowności: klasyczna i zaaajebiesta:)

Vr6zach

Post autor: Vr6zach » wt kwie 11, 2006 23:56

yhy jak tak to sie niebende chwalił heheh :okej:



Awatar użytkownika
conrad81
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 13, 2006 14:26
Lokalizacja: Stargard, PL
Kontakt:

Post autor: conrad81 » śr kwie 12, 2006 00:13

Vr6zach pisze:yhy jak tak to sie niebende chwalił heheh :okej:
dzisiaj zatankowalem i wyszlo ze miedzyzdroje i powrot z noga w podlodze 12/100 bez tragedii ale ogolnie to :ass: brrrr motorem bylo 7/100 to chyba taniej a i predkosc ciutke wieksza dzisiaj zalalem Vpowerka zobaczymy minimalne spalanie tym razem

a tak juz w ogole ogolnie to off topic sie zrobil straszny i to chyba troche moja wina sorki ogolne
tak do tematu to jak tam czujnik halla?? :okej:


Są dwa rodzaje nadsterowności: klasyczna i zaaajebiesta:)

Vr6zach

Post autor: Vr6zach » śr kwie 12, 2006 16:27

a co do tematu TO Podłaczyłem go pod kompa i jak sie okazało kupa błedow skasowalem i jest elegancko :okej: naszczescie bez wiekszychkosztow 10 za kompa



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 510 gości