PILNIE POMOCY : mk2 jak zjac deske rozdzielcza MOCOWANIA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
x27
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: sob gru 04, 2004 12:51
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontakt:

PILNIE POMOCY : mk2 jak zjac deske rozdzielcza MOCOWANIA

Post autor: x27 » pt sty 14, 2005 19:54

PILNIE POMOCY : mk2 jak zjac deske rozdzielcza MOCOWANIA
wiem bo juz odkrecilem 2 sroby po bokach sdeski i gdzie sa inne... ?
sa jakies pod graadzia ? ...
pozdrawiam


brak mocy. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

baton

Post autor: baton » pt sty 14, 2005 20:25

jak otworzysz maske to pod tym plastykiem przy szybie tam gdzie jest mechanizm wycieraczek są 2 śruby które to trzymają



Awatar użytkownika
jarecki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob gru 25, 2004 16:55
Lokalizacja: srodek Polski

deska

Post autor: jarecki » pt sty 14, 2005 20:25

cześć.napewno dwie śruby są od strony silnika, pod szybą, przy mech. wycieraczek. są też śruby pod deską a jeśli będziesz wyjmował nagrzewnice to śruby ( 3 szt.) są w kom. silnik. w okolicach kol. wydech., wystają ok.2 cm . spryskaj je wd-40 najpierw bo są mocowane w obudowie nagrzewnicy ( tworzywo ) i potrafią się obrócić. jest na to rada - końcówki śrób są bez gwintu i musisz je przytrzymać szczypcami i delikatnie odkręcać. powodzenia .



Awatar użytkownika
x27
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 396
Rejestracja: sob gru 04, 2004 12:51
Lokalizacja: SZCZECIN
Kontakt:

Post autor: x27 » sob sty 15, 2005 01:44

hmmm swiecilem i nie znalazem :| moze bedzie za mech. wycieraczek gdzies wiec to wymontuje. ale w kazdych mk2 musza byc 2 srobki od storny grodzi ? to jest rocznik 86 ...


brak mocy. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
jarecki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob gru 25, 2004 16:55
Lokalizacja: srodek Polski

Post autor: jarecki » ndz sty 16, 2005 00:42

cześć. są na bank ! właśnie wróciłem z garażu. są pod samym podszybiem, około 35 cm od dolnego rogu szyby, wsadź ręke to znajdziesz. powodzenia !



Awatar użytkownika
jarecki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: sob gru 25, 2004 16:55
Lokalizacja: srodek Polski

Post autor: jarecki » ndz sty 16, 2005 00:42

cześć. są na bank ! właśnie wróciłem z garażu. są pod samym podszybiem, około 35 cm od dolnego rogu szyby, wsadź ręke to znajdziesz. powodzenia !



Awatar użytkownika
Ceki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: sob paź 23, 2004 17:58
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Post autor: Ceki » ndz sty 16, 2005 02:19

Tak są te dwie śruby pod podszybiem za mechanizmem wycieraczki jedna a druga obok wlotu powietrza do dmuchawy (najpierw ściągnij tą rynnienkę plastikową z podszybia) potem masz dwie po bokach deski rozdzielczej, odkręcasz tą konsole (półke) gdzie jest drążek biegów, kierownice, półkę z prawej strony co jest dmuchawa tam też są śrubki trzymające deske, lewa strona-śruby nad pedałami, licznik musisz wyciągnąć (linka prędkościomierza jest odpinana na zatrzask pamiętaj, nie przykręcana), delikatnie nie uszkodz rur doprowadzających powietrze od dmuchawy i uważaj na mnogość przewodów i kabli :grin: . Naprawiałem uchwyty te co w podszybiu przychodzą do nich śruby do deski rozdzielczej bo mi strasznie latała decha podczas jazdy, miałem zepsute mocowania i musiałem do deski przykręcić blaszke w krztałcie U z otworem na śrube aby przykręcić deske żeby nie latała (może chcesz zrobić to samo :chytry: ?) dlsatego wiem jak się ją rozkręca, jak będziesz skaładał to pamiętaj który przewód do którego przełącznika - światła, lampka recznego, przeciwmgielne, dmuchawa itd.



Awatar użytkownika
WRHZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 496
Rejestracja: czw gru 09, 2004 01:10
Lokalizacja: WLKP
Kontakt:

Post autor: WRHZ » ndz sty 16, 2005 14:04

fotke jak chesz dam Ci z etka od strony silnika pod podszybiem sa 2 strubki na bak po bokach kja k furtki otworzysz so kolejne dwie i jeszcze chyba z 4-6 jest do odkrecenia deski od uchwytow mocujachyh ja na karoserii (mi zdjecie deski zajmuje z 20 min i tyle samo zalozenie) nagrzewnicy nei trzbea ruszac



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 351 gości