Otwory w podłodze- Mk3.

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Młoda
KS KathStyle
KS KathStyle
Posty: 13145
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 19:35
Lokalizacja: PO
Auto: Czarna Wdowa <3

Post autor: Młoda » sob maja 01, 2010 10:50

henio8 pisze:Armin88 HAHAHA fajne żarty. Auto nie na 99%, ale 100000% NIE JEST po żadnej powodzi. Ten pomysł możecie sobie odpuścić jeśli ktoś ma inny to proszę bardzo.
Poprzedni właściciel stwierdził, ze trzeba umyć samochód i zamiast użyć karcher`a to normalnie ze szlaufa wodą dał :helm:


:satan: Squad Nocne Mary Enigmatycznie... "(...) Jeśli niebo - to siódme, jeśli piekło -to samo dno. Żadnych półśrodków(...)"

Awatar użytkownika
Tomek
_
_
Posty: 1382
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 22:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Tomek » sob maja 01, 2010 11:37

moze na łańcuchu go niemec trzymał i tam byl ten łancuch przymocoany ???

oj henio henio nie martw sie, jak nie zalało przekaznikow to jeszcze pojezdzisz


[...]Mam dwie kreski, - no to masz słaby zasięg

K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Post autor: K@mil_mk3 » sob maja 01, 2010 11:42

henio8 pisze:Armin88 HAHAHA fajne żarty. Auto nie na 99%, ale 100000% NIE JEST po żadnej powodzi. Ten pomysł możecie sobie odpuścić jeśli ktoś ma inny to proszę bardzo.
sory ale ty jest naiwny, co masz to wszystko na 10000% jest dobre oryginalne a skad to wiesz ? co dostalem ten samochod nowy jezdzisz od nowosci ? raczej w to nie wierze...

Mowisz ze twoj samochod taki idealny i co mial juz rdze przy korku ? ja mam tez z 95 i jakos rdzy tam nie widze ;] wiec sorki ale nie chwal sie tak bo i tak masz 15letnią "kupę" i tak... :pub: Nawet fotek dobrych nie mozesz pokazac od roku czasu ani tutaj ani na golf3.pl
Ostatnio zmieniony sob maja 01, 2010 11:58 przez K@mil_mk3, łącznie zmieniany 2 razy.


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

Awatar użytkownika
Tomek
_
_
Posty: 1382
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 22:46
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Tomek » sob maja 01, 2010 11:47

K@mil_mk3, spokojnie on ma tak samo progi pozarte jak i my wszyscy z tego co widze
ale faktycznei takiego unikato z dziurami to nikt nie ma


[...]Mam dwie kreski, - no to masz słaby zasięg

K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Post autor: K@mil_mk3 » sob maja 01, 2010 11:57

Tomek, tematy na poziomie szkoly podstawowej -6letniej sa nudne :)
Zauwazylem ze nawet jak jest jakis normalny temat to wszyscy robia sobie zwałe x) ale kto sobie łatkę przypnie to pozniej z taka musi chodzić x)
Ostatnio zmieniony sob maja 01, 2010 11:59 przez K@mil_mk3, łącznie zmieniany 1 raz.


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

mate64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1547
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 20:30
Lokalizacja: EU

Post autor: mate64 » sob maja 01, 2010 12:12

henio8 pisze:Armin88 HAHAHA fajne żarty. Auto nie na 99%, ale 100000% NIE JEST po żadnej powodzi. Ten pomysł możecie sobie odpuścić jeśli ktoś ma inny to proszę bardzo.
Właśnie dlatego że jest taki super hiper idealny stan jest podejrzane. :bajer:


takie otwory wierci się niekiedy w przypadku kiedy auto było po poważnym dzwonie i było ciągnięte na ramie żeby nie jeździło bokiem. Taka wsiowa metoda na przerobienie byle przystanku na hiper ekstra utrzymaną fure :chytry: :bajer:

[ Dodano: 01 Maj 2010 12:14 ]
Wegiel pisze:chyba czeka cie wymiana calego podwozia w serwisie bo tylko tam mozesz dostac takie cos

nie ma, wycofali w 2004 :grin:


Podpis uległ awarii spróbuj później :)
Podpis uzyskał aprobatę YGD i może być umieszczany.

K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Post autor: K@mil_mk3 » sob maja 01, 2010 12:18

henio8 pisze:Armin88 podłoge mam w idealnym stanie
henio8 pisze: 90% użytkowników mk3 by chciało taką mieć.
henio8 pisze:Jedna dziura była przy korku i jest załatwiona, oprócz tego IDEALNY stan, zero rdzy,
Nie wytrzymalem i troszke rozjasniłem fotke

Obrazek

Super stan :lol: masz dobry zart :mlotek:
Ostatnio zmieniony sob maja 01, 2010 12:19 przez K@mil_mk3, łącznie zmieniany 2 razy.


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

mate64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1547
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 20:30
Lokalizacja: EU

Post autor: mate64 » sob maja 01, 2010 12:30

Może henio8, nie jest świadomy ze już mu jego hiper stan zaczyna gnić gndzie nie gdzie Obrazek


Podpis uległ awarii spróbuj później :)
Podpis uzyskał aprobatę YGD i może być umieszczany.

Awatar użytkownika
morfeusz86r
Forum Master
Forum Master
Posty: 1234
Rejestracja: śr sty 02, 2008 16:58

Post autor: morfeusz86r » sob maja 01, 2010 12:51

mate64 pisze:takie otwory wierci się niekiedy w przypadku kiedy auto było po poważnym dzwonie i było ciągnięte na ramie żeby nie jeździło bokiem. Taka wsiowa metoda na przerobienie byle przystanku na hiper ekstra utrzymaną fure
potwierdzam :grin:
Ostatnio zmieniony sob maja 01, 2010 12:52 przez morfeusz86r, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: jhosef » sob maja 01, 2010 15:21

Mam też taki otwór, dokładnie w tym samym miejscu. W tych okolicach jest podwójna podłoga, można to zobaczyć po wyciągnięciu korków od góry. Widocznie ma to służyć schodzeniu wody. Po zdjęciu dywaników widać 3 lub 4 korki gumowe z czego prześwit na glebę ma tylko jeden. Ostatnio wybebeszałem auto aby wysuszyć.



Awatar użytkownika
dziabi3
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 905
Rejestracja: pt maja 16, 2008 15:34
Lokalizacja: xxxxxxxx

Post autor: dziabi3 » sob maja 01, 2010 15:41

do konserwacji w mk3 są doże zaślepione otwory gumami przy zgrzewie progu

a to wygląda jakby coś się wbiło w podłogę i zagięło rant otworu do środka

otwory konserwacyjne tak nie wyglądają wiem bo konserwowałem


był golf3 ABD 1,4 60km
był golf3 AFT 1,6 101km
było punto gt 1,4 136km
jest ford focus 2.0 131km
jest BMW 330Ci 231Km
ale na pewno będzie kiedyś jeszcze VW bo VW to jak dobry sex którego nigdy za wiele :-0

henio8
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: wt gru 22, 2009 21:54
Lokalizacja: Woj. pomorskie

Post autor: henio8 » sob maja 01, 2010 16:35

jhosef pisze:Mam też taki otwór, dokładnie w tym samym miejscu. W tych okolicach jest podwójna podłoga, można to zobaczyć po wyciągnięciu korków od góry. Widocznie ma to służyć schodzeniu wody. Po zdjęciu dywaników widać 3 lub 4 korki gumowe z czego prześwit na glebę ma tylko jeden. Ostatnio wybebeszałem auto aby wysuszyć.
No właśnie, zdaje się, że w wielu mk3 tak jest, dostałem też wiadomość prywatną, od innego użytkownika, że on też tak ma. Sprawa jest jasna, to są otwory robione w fabryce- przy nowości. Nie wiem tylko do końca po co służą, skąd ta woda ma niby schodzić?
A już się zaczęły głupie teorie- powódź :rotfl: , dzwon :rotfl: Przynajmniej miałem ubaw bo i tak wiedziałem, że moje auto nie jest ani po dzwonie, ani po powodzi, a otwory są w dokładnie symetrycznych miejscach (sprawdzałem nawet odległość od korka cyrklem)- jest to zrobione w fabryce.
A to co widzicie na tym zdjęciu to część progu, która ma nieco rdzy, w innych częściach jej nie ma, tylko na początku progu. Rdzy tej nie widać z zewnątrz, trzeba się schylić lub przez lustro patrzeć, ale to i tak będzie w najbliższym czasie robione. I do tego rdza jest tylko na tej dolnej listewce!!!!! TO NIE JEST RDZA TO BRĄZOWE NA BARANKU! co widzicie na tym zdjęciu, to jest piasek (błoto)- sprawdzałem to bo rzeczywiście jak rdza wygląda.


VW Golf, CL, wersja specjalna "Europe", 1995r., 1.6 AEA, benzynowy.

K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Post autor: K@mil_mk3 » sob maja 01, 2010 20:38

henio8 pisze:A to co widzicie na tym zdjęciu to część progu, która ma nieco rdzy
henio8 pisze:TO NIE JEST RDZA TO BRĄZOWE NA BARANKU! co widzicie na tym zdjęciu, to jest piasek (błoto)- sprawdzałem to bo rzeczywiście jak rdza wygląda.
rotfl: :rotfl: jestes idolem mlodziezy

a Majkel zyje :majkel: :


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

mate64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1547
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 20:30
Lokalizacja: EU

Post autor: mate64 » sob maja 01, 2010 22:15

henio8 pisze:. I do tego rdza jest tylko na tej dolnej listewce!!!!!
a ty wiesz co to jest ta "dolna listewka" ? Chyba nie skoro tak beztrosko o tym piszesz. :bajer:


Podpis uległ awarii spróbuj później :)
Podpis uzyskał aprobatę YGD i może być umieszczany.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 299 gości