Hamulce mk II JAKIE????

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
martingolfik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pt cze 24, 2005 23:12
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Hamulce mk II JAKIE????

Post autor: martingolfik » sob kwie 08, 2006 23:00

MAM problem chce zalozyc jakies lepsze hamulce do mojego mk2 poprostu zeby polepszyc jakosc hamulcow i nie wiem jakie mozna zalozyc do dwojeczki chcialem od GTi wentyle razem z zaciskami ale podobno musze miec do tego prowadnece i inne bajery i tu pytanie na jakie najlepeij zmienic i co wtedy musze szukac aby kupic (chodzi mi tylko o przod bo tyl zaloze cala belke od GTi) co proponujecie zapodac zeby mial "zylety" hamulce????naturalnie na wentylach wielkie dzieki za info



Awatar użytkownika
wojti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: śr lis 16, 2005 23:15
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Post autor: wojti » sob kwie 08, 2006 23:28

mozna z g60 hamulce na przod i tarcze na tyl albo plus zwrotnice albo z vr6 hamulce z piastami i z tylu czopy od vra i tarcze lub z przodu jeszcze inne dopasowac hamulce ale z adapterami



Orzel666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 11:08
Lokalizacja: Polska

Post autor: Orzel666 » ndz kwie 09, 2006 12:54

Jeśli masz zaciski z przodu oznaczone VW II to zakładasz tylko wentylowaną tarczę i cieńcze klocki
Do tyłu kupujesz albo dorabiasz czopy od GTI, tarcze, łożyska takie same we wszystkich typach no i zaciski z jarzmami
Uważaj na te zaciski bo lubią cieknąć przy dźwigni ręcznego


Gdyby bóg popierał przedni napęd chodzilibyśmy na rękach.

fibolek

Post autor: fibolek » ndz kwie 09, 2006 13:18

Orzeł wporzo można tak zrobić ale jak włożysz tarcze wentylowaną to ona jest grubsza od zwykłej no i mozna wtedy zapodać(jak piszsz) mniejszę węższe klocki hamulunkowe no ale wiadomo węższe to znaczy też że szybciej się zużyją.



Awatar użytkownika
martingolfik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: pt cze 24, 2005 23:12
Lokalizacja: 3city
Kontakt:

Post autor: martingolfik » ndz kwie 09, 2006 21:27

dzieki bardzo vwmaniacy naprawde mi pomogliscie teraz juz wuem czego dokladnie szukac wielkie dzieki i pozdro z 3miasta



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 362 gości